ارسال به دیگران پرینت

فرشته حسینی

فرشته حسینی ممنوع الکار شد؟ | نمایش این عکس فرشته حسینی ممنوع شد

تهیه‌کننده «دسته دختران»: استفاده از تصویر فرشته حسینی با علامت پیروزی را ممنوع کرده‌اند!

فرشته حسینی ممنوع الکار شد؟ | نمایش این عکس فرشته حسینی ممنوع شد

رصد ورزشیفرشته حسینی متولد سال 1376 است.فرشته حسینی در تهران به دنیا آمده است.فرشته حسینی در کودکی در یک کارگاه خیاطی کار می کرده.فرشته حسینی بازیگر پرحاشیه ای است.عکس زیر به تازگی از فرشته حسینی منتشر شده است.

محمدرضا منصوری تهیه کننده دسته دختران در گفتگو با امیرعباس صباغ  در برنامه این هفته سینما معیار گفت:«اتهام ما این بود که وقتی تهیه کننده فیلم حزب اللهی نیست اصلا چرا باید سراغ ساخت چنین فیلمی با این موضوع رفت!

چرا تاریخ نمی خوانید که ببینید در هفته اول جنگ در سال ۵۹ که حدود ۱/۵ سال از انقلاب اسلامی گذشته بود و ما هیچ خط کشی در جامعه نداشتیم چه زنانی رو به روی دشمن ایستادند! باید همه این زنان را با پوشش شبیه چادر نشان می دادیم؟! ما امروز عکس فرشته حسینی که انگشت اش را به نشانه پیروزی بالا برده نمی توانیم در سطح شهر نشان دهیم چون می گویند ممنوع است... هفته اول جنگ خانم ها چه گرایشاتی داشتند و از چه طبقاتی بودند و چگونه جنگیدند؟ اشکالی دارد یک خانم اینها را نشان دهد و به نسل امروز بگوید با هر پوشش و از هر طبقه و قشری کنار هم بودیم و اگر باز هم اتفاقی برای این کشور بیوفته باز هم همه از آن دفاع خواهند کرد؟»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه