ارسال به دیگران پرینت

رایان تالی | مشاور شورای امنیت ملی آمریکا از سمت خود کناره گیری کرد.

در ادامه بحران در دولت آمریکا بعد از حمله آشوبگران حامی ترامپ به ساختمان کنگره برای ممانعت از تایید پیروزی جو بایدن، یک مقام دیگر دولت «دونالد ترامپ» از سمت خود کناره گیری کرد. «رایان تالی» که مشاور و مدیر میز اروپا و روسیه در شورای امنیت ملی آمریکا است در اعتراض به اغتشاشات در کنگره آمریکا از سمت خود استعفا کرد.

در ادامه بحران در دولت آمریکا، یک مقام ارشد دیگر ترامپ در اعتراض به حمله به کنگره از سمت خود استعفا کرد.

 ، در ادامه بحران در دولت آمریکا بعد از حمله آشوبگران حامی ترامپ به ساختمان کنگره برای ممانعت از تایید پیروزی جو بایدن، یک مقام دیگر دولت «دونالد ترامپ» از سمت خود کناره گیری کرد.

«رایان تالی» که مشاور و مدیر میز اروپا و روسیه در شورای امنیت ملی آمریکا است در اعتراض به اغتشاشات در کنگره آمریکا از سمت خود استعفا کرد.

پیش از این «میک مولوینی» سرپرست سابق رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید و نماینده کنونی آمریکا در امور ایرلند شمالی در اعتراض به حوادث کنگره، از سمت خود استعفا کرده بود.

روز چهارشنبه جلسه شمارش آرای الکترال در صحن کنگره آمریکا به آشوب کشیده شد و طرفداران خشمگین دونالد ترامپ توانستند وارد ساختمان کنگره شوند.

معترضان با ورود به دفتر «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان، با انداختن پرچم آمریکا و به هم‌ریختن وسایل این دفتر، مشغول خواندن اسناد و ایمیل‌های او هستند.

برخی از مقامات دولت آمریکا در مخالفت با این بحران و برای فاصله گرفتن از ترامپ از سمت خود کنار رفته اند.

خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داده است که انتظار میرود مقامات دیگر نیز در شورای امنیت ملی آمریکا از سمت خود استعفا کنند.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه