ارسال به دیگران پرینت

حمله دوباره مجیدی به آذری جهرمی +عکس

سرمربی تیم فوتبال استقلال نسبت به اتفاقات رخ داده در این باشگاه واکنش نشان داد.

فرهاد مجیدی با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت: هواداران عزیز، احتمالا اعتراض من نسبت به استوری وزیر ارتباطات و انتقادم از دخالت برخی مسئولان وزارت ورزش در امور باشگاه استقلال باعث شده است که اسپانسر کم کار شود و مسئولان مورد حمایتِ معاون و مشاور وزارت ورزش در باشگاه استقلال چوب لای چرخ مسائل تیم بگذارند.

خیلی تلاش کردم تا یک مشاور خوب خارجی را با کمک آقای علی نامداری به تهران بیاورم (بدون اینکه هزینه ای برای باشگه داشته باشد) اما به اطلاع می رسانم با وجود اعلام رسمی فدراسیون برای بلامانع بودن حضور خارجی ها در فصل بعد آقای مدیرعامل می گوید که پولی برای خرید مربی و بازیکن ندارد و نمی تواند تعهد بدهد!

با هیات مدیره هم صحبت کردم و آنها می گویند که مشکلات را به وزارت ورزش انتقال دادند اما پاسخی دریافت نکردند. از این به بعد مشکلات را با شما هواداران در میان خواهم گذاشت چون به اندازه کافی به مدیر و مسئول گفته ام اما حل نشده است، آنها ناراحت شده و طور دیگری موضع گرفته اند. خطاب به آنهایی که خیال می کنند با این کارشکنی ها من کنار خواهم رفت صریح و بدون تعارف بگویم که این بار کسانی باید بروند که چنین شرایط اسفناکی را رقم زده اند.

 

فرهاد مجیدی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    اینهمه آسمون ریسمون کردن ؟ بابا فرهاد مجیدی نه مربیه خوبیه و نه مدیر خوبی تا کم میاره به زمین و زمان بد میگه . کاش کسی آیینه ای جلوی مجیدی بذاره تا خود واقعیشو ببینه . اون در حد مربی لیگ برتری نیست . و استقلال را بیچاره خواهد کرد. آخه کدوم مربی اروپایی میاد خودشو خراب کنه و به عنوان دستیار ایشون کار کنه؟ با چند نفر مذاکره کرده و هیچکی قبول نکرده انداخته گردن وزیر پرسپولیسی !

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه