ارسال به دیگران پرینت

نامزدی من ربطی به دولت ندارد| حکمرانی اقتصادی را اصلاح می‌کنم

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه دولت ضعف‌هایی داشت که آن ضعف‌ها را باید از نظر بینش اقتصادی اصلاح کنم،گفت: در واقع قصد دارم حکمرانی اقتصادی، اصلاح شود.

عبدالناصر همتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری پس از پایان اولین مناظره انتخاباتی در جمع خبرنگاران، گفت: من خودم رأسا تصمیم گرفتم و نامزد انتخابات شدم و این تصمیم هیچ ربطی به دولت ندارد.

وی افزود: من دو سال و نیم در دولت روحانی بودم. در مقطعی سفیر ایران در چین شدم ولی بخاطر شرایط اضطراری، بزرگان از من خواستند که مسئولیت بانک مرکزی را برعهده بگیرم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: در تمام دوران تصدی‌ام در بانک مرکزی، سعی کردم وضع موجود را اصلاح کنم و تغییراتی بوجود بیاورم.

همتی اظهار داشت: امروز از دولت بیرون آمده‌ام و نامزد ریاست جمهوری هستم و فکر می‌کنم دولت ضعف‌هایی داشت که آن ضعف‌ها را باید از نظر بینش اقتصادی اصلاح کنم. در واقع قصد دارم حکمرانی اقتصادی را اصلاح کنم.

وی تاکید کرد: من به طور مستقل وارد صحنه انتخابات شدم و ان‌شاالله بتوانم نظر مردم عزیز را جلب کنم.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    جناب همتی ،خودتی. مردم فهیم ایران رو گوش دراز فرض نکن. مردم خیلی فهیم تر از آن چیزی هستن که تو درباره آنها فکر میکنی. تعداد آراء جنابعالی به ۲۰۰ رای هم نخواهد رسید . این خط و این نشون.

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه