ارسال به دیگران پرینت

۳۰۰ طرح اقتصادی در همدان در حال اجرا است

همدان_استاندار همدان گفت:بیش از ۳۰۰ طرح مهم اقتصادی در حوزه‌های مختلف در استان همدان در حال ساخت است.

 سید سعید شاهرخی در مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های ارتباطات روستاهای استان همدان و چهل نقطه دیگر کشور، که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد اظهار کرد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر دوم با دست پر در استان همدان حضور پیدا کرده‌اند که قابل تقدیر و تشکر است.

وی ادامه داد: اینکه کارگزاران دولت تدبیر و امید و همچنین با حمایت مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فعالیت‌های مختلف و تأثیرگذاری در حوزه‌های مختلف استان همدان داشته و دارند.

استاندار همدان با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ طرح مهم اقتصادی در حوزه‌های مختلف در استان همدان در حال ساخت هستند، ادامه داد: استان همدان به مثابه یک کارگاه بزرگ سازندگی در حال فعالیت است.

شاهرخی با اشاره به اینکه همدان از استان‌های پیشرو در اتصال به شبکه ملی اطلاعات و ظرفیت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور است‌، گفت: تا کنون بیش از ۹۹ درصد یعنی ۹۰۷ روستا و خانواده‌های روستایی استان همدان به یکی از نیازهای مهم توسعه یعنی شبکه ملی اطلاعات دست پیدا کرده‌اند.

وی گفت: ۲۴ درصد از رشد زیرساخت‌های ارتباطات استان ظرف سه ماه اخیر حدفاصل بین سفر اول و سفر دوم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان انجام شده است.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه