خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

مهلت ارسال آثار به جشنواره رهوا تمدید شد

رییس دبیرخانه جشنواره دانشجویی رهوا از تمدید مهلت ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره تا دهم اردیبهشت ماه خبر داد.

 حجت‌الاسلام سیدمحمود طباطبایی بیان کرد: با توجه به همزمانی مهلت ارسال آثار با امتحانات میان ترم دانشجویان و ماه مبارک رمضان، بنا به درخواست دانشجویان مهلت ثبت نام و ارسال آثار تمدید شد.

رئیس دبیرخانه جشنواره دانشجویی رهوا با بیان اینکه تاکنون بیش از هزار اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده است، گفت: این آثار در قالب‌های داستان کوتاه، عکس، خلاصه کتاب، عکس نوشته، شعر، ایده پردازی، تجربه نگاری، نقاشی، پوستر، خوشنویسی، پادکست، مقاله نویسی، نقد کتاب، کاریکاتور، فیلم کوتاه، اینفوگرافیک، تولید گیف، استیکر، انیمیشن و موشن گرافیک دریافت شده است.

وی با اشاره به استقبال شرکت‌کنندگان از جشنواره، خاطرنشان کرد: تعداد برندگان جشنواره که پیش از این، ۸۰ نفر اعلام شده بود، به زودی افزایش خواهد یافت.

رئیس دبیرخانه جشنواره رهوا، دریافت نمره دروس معارف برای شرکت کنندگان در بخش‌های آموزشی و پژوهشی را از دیگر مزایای این جشنواره، معرفی و تصریح کرد: دانشجویانی که حداقل ۶۰ درصد امتیاز رشته مورد نظرشان در این دو بخش را کسب کنند، معادل ۲ نمره امتیاز برای دروس معارف خود دریافت خواهند کرد.

گفتنی است؛ جشنواره رهوا تا ۱۸ اردیبهشت ماه جاری در پنج قالب ادبی هنری، آموزشی، فناوری، پژوهشی، ایده پردازی و تجربه نگاری و ۲۷ رشته متنوع، ویژه دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی استان خراسان رضوی و دانش آموختگانی که یک سال از اتمام تحصیلشان می‌گذرد، در حال برگزاری است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت www.rahvaa.ir مراجعه یا با دبیرخانه جشنواره به شماره‌های ۰۵۱۳۷۱۲۳۹۸۵ و ۰۹۰۱۱۲۴۶۵۱۱ تماس بگیرند.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه