ارسال به دیگران پرینت

پزشکیان | چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری

عبدالعلی زاده: پزشکیان در ۸۰ درصد نتایج نظرسنجی‌ها جایگاه نخست را دارد

رئیس ستاد مرکزی مسعود پزشکیان گفت: طبق نظر خبرگزاری‌ها و نظرسنجی‌هایی که بررسی کردیم آقای پزشکیان در ۸۰ درصد این نتایج جایگاه نخست را دارد و این بسیار خوب است.

عبدالعلی زاده: پزشکیان در ۸۰ درصد نتایج نظرسنجی‌ها جایگاه نخست را دارد

رئیس ستاد مرکزی مسعود پزشکیان گفت: طبق نظر خبرگزاری‌ها و نظرسنجی‌هایی که بررسی کردیم آقای پزشکیان در ۸۰ درصد این نتایج جایگاه نخست را دارد و این بسیار خوب است.

نشست خبری علی عبدالعلی‌زاده رئیس ستاد مرکزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز پیش از ظهر با حضور اصحاب رسانه برگزار شد

عبدالعلی‌زاده در این نشست گفت: خوشبختانه روند چهاردهمین دوره انتخابات تا به این لحظه خوب طی شده و به دقیقه ۹۰ رسیدیم. اولین نکته اینکه با تلاش دست اندرکاران شورای نگهبان و همکاری ستادهای نامزدها فضای انتخابات خوب و با آرامش دنبال شده و تخلفاتی رخ نداده است و امیدواریم این دو سه روز هم با همین روند بگذرد.

وی افزود: در این انتخابات مشارکت پای صندوق رای باید بیش ار ۵۰ درصد باشد و امیدواریم این مشارکت به بیش از ۶۰ درصد برسد. آقای پزشکیان هم مانند سایر نامزدها اعتقاد دارند که مشارکت باید بیشتر باشد و رئیس جمهور باید با پشتوانه مردمی بالا انتخاب شوند.

عبدالعلی زاده یادآور شد: طبق نظر خبرگزاری‌ها و نظرسنجی‌هایی که بررسی کردیم آقای پزشکیان در ۸۰ درصد این نتایج جایگاه نخست را دارد و این بسیار خوب است. امیدواریم با کمک دستگاه‌های دولتی و انتظامی و رسانه‌های رسمی و نمایندگان نامزدها این روند را به خوبی پیش ببریم. اعضای ستاد توانستند با زمان محدود و امکانات محدودی که داشتند توجه زیادی را به نامزد خودمان جلب کنند.

وی با بیان اینکه وقتی به زمان آخر تبلیغات می‌رسیم چند ابهام وجود دارد، گفت: اما همه مسئولان به ویژه رهبر انقلاب در فرمایشاتی که داشتند تاکید کردند که انتخابات باید سالم و با شکوه‌ برگزار شود و‌ ما هم مطمئنیم انتخابات باشکوه و‌ درست برگزار خواهد شد. بعضی‌ها می‌گویند ما وقتی به نامزد شما رای دادیم از کجا بدانیم همان رای خوانده شود من به همه مردم ایران این اطمینان می‌دهم که اگر با دقت بنویسید مسعود پزشکیان در همه صندوق‌ها رای پزشکیان، پزشکیان خوانده شود. مردم باید این فرآیند را با نیت خیر خودشان و همراهی مردم درست طی کنند تا حق به حق‌دار برسد.

رییس ستاد پزشکیان گفت: ما نمایندگانی داریم که به آنان اعتماد داریم. نزدیک روزهای آخر شاید بعضی از طرفداران نامزدهای انتخاباتی متوسل به کارهای مغایر با تبلیغات شوند. ما در چارچوب مقررات پیش خواهیم رفت و هیچ دلیلی ندارد در جهت مشوش کردن انتخابات پیش برویم از هرگونه کار مجرمانه با نام آقای پزشکیان حمایتی نخواهیم کرد و از ستاد انتخابات می‌خواهیم با این موارد برخورد قانونی صورت بگیرد.

 

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه