ارسال به دیگران پرینت

ایالات متحده آمریکا؛

هر نفر چقدر درآمد در ایالات مختلف امریکا نیاز داره تا زندگی راحتی داشته باشه؟

میزان درآمدی که یک فرد برای زندگی راحت در ایالات متحده به آن نیاز دارد به عوامل مختلفی از جمله محل زندگی، تحصیلات و سطح زندگی مورد نظر او بستگی دارد.

هر نفر چقدر درآمد در ایالات مختلف امریکا نیاز داره تا زندگی راحتی داشته باشه؟

میزان درآمدی که یک فرد برای زندگی راحت در ایالات متحده به آن نیاز دارد به عوامل مختلفی از جمله محل زندگی، تحصیلات و سطح زندگی مورد نظر او بستگی دارد.

20240608_015901

هزینه زندگی در سراسر ایالات متحده متفاوت است. به عنوان مثال، زندگی در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا به طور قابل توجهی گران تر از زندگی در جکسون، می سی سی پی است.

نام شهر میزان هزینه زندگی برای یک نفر
سانفرانسیسکو 1.431.7 دلار
نیویورک 1.434.3 دلار
هامیلتون 1.921 دلار
سانتا باربارا 1.566.3 دلار
هونولولو 1.429.7 دلار
ناسائو 1.384.9 دلار
اوکلند 1.398.2 دلار
سیاتل  1.365.5 دلار
بوستون 1.259.7 دلار

هزینه زندگی در شهرهای مختلف آمریکا

 

هزینه زندگی در نیویورک:

این شهر با جمعیتی حدود 8.4 میلیون نفر یکی از گران ترین شهر های آمریکاست و هزینه زندگی در نیویورک بسیار بالاست. در این شهر همه چیز اعم از مواد غذائی و حمل و نقل عمومی هزینه بالاتری نسبت به شهر های دیگر آمریکا دارند. هزینه زندگی برای یک خانواده با 4 نفر جمعیت حدود 5245.4 دلار و برای یک نفر مجرد حدود 1434.3 دلار در طول ماه می باشد. این مبالغ بدون در نظر گرفتن هزینه های مربوط به اجاره می باشد.

هزینه زندگی در سانفرانسیسکو:

هزینه های زندگی در سانفرانسیسکو آنقدر بالا و سرسام آور است که بیشتر مردم تصمیم به ترک این شهر و سکونت در شهر های ارزانتر دارند. هزینه مسکن در این شهر بسیار بالاست و به طور متوسط قیمت خرید یک هر متر خانه در داخل شهر حدود 11397.47 دلار می رسد. یک خانواده 4 نفره حدود مبلغ 5121.5 دلار در ماه برای تامین هزینه های خود در سانفرانسیسکو نیاز دارد. عمده صنایع و مشاغل این شهر فناوری اطلاعات، گردشگری و خدمات مالی است.

هزینه زندگی در هونولولو، هاوایی:

کسانی که در هونولولو زندگی می کنند هزینه زیادی برای زندگی در این کشور پرداخت می کنند و تقریبا همه چیز در این شهر گران است. قیمت مواد غذائی از میانگین کشوری بالاتر است. هزینه خدمات نیز بیشتر از متوسط کشوری است. یک خانوار در شهر هونولولو حدود 4980 دلار در ماه به طور متوسط در آمد دارد.

هزینه زندگی در واشنگتن دی سی:

از آنجا که واشنگتن یکی از قدرتمند ترین شهرهای سیاسی دنیاست، بنابراین کاملا طبیعی است که هزینه زندگی در این شهر بالا باشد. مشاغل دولتی و بخش خصوصی و اصناف مختلف بسیاری در این شهر وجود دارد که این فراوانی متاثر از حضور آژانس های فدرال، شرکت های لابی گری می باشد. یک خانواده 4 نفره برای تامین هزینه های خود به صورت تقریبی درآمد 4370 دلار در آمد نیاز دارد و این مبلغ بدون در نظر گرفتن اجاره می باشد.

هزینه زندگی در سیاتل آمریکا:

متوسط هزینه زندگی در سیاتل آمریکا برای یک نفر 1365.5 دلار می باشد. متوسط هزینه زندگی در سیاتل برای یک خانواده چهار نفره بدون در نظر گرفتن هزینه مسکن نیز  4245 دلار می‌شود.

هزینه زندگی در اوکلاهاما:

اوکلاهاما یکی  از ارزان ترین ایالت های آمریکاست.

هزینه ماهانه اجاره آپارتمان دو خوابه 879 دلار
متوسط درآمد سالانه 51424 دلار

هزینه زندگی در کالیفرنیا آمریکا :

میانگین هزینه زندگی در کالیفرنیا آمریکا 53082 دلار در سال
متوسط درآمد یک خانواده 68510 دلار در سال

هزینه زندگی در ویرجینیا :

میانگین هزینه زندگی در ویرجینیا 64947 دلار در سال
متوسط درآمد یک خانواده 74222 دلار در سال

هزینه زندگی در فلوریدا :

به طور متوسط هزینه زندگی در فلوریدا 50689 دلار در سال است. این ایالت در واقع دومین ایالت از لحاظ ارزان ترین هزین های زندگی در آمریکاست.

هزینه زندگی در میشیگان:

برای زندگی راحت در یک آپارتمان یک خوابه در میشیگان، باید حداقل 33400 دلار در سال برای زندگی درآمد داشته باشید. با توجه به اداره سرشماری ایالات متحده، درآمد متوسط ​​در میشیگان 63202 دلار است.

 

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه