ارسال به دیگران پرینت

خلاصه اخبار؛

جمع بندی اخبار مهم در ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ | خلاصه‌ای از مهم‌ترین رویدادهای شبانگاهی

مهم ترین اخبار و رویدادهای مهم شبانگاهی ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ را در ۵۵ آنلاین بخوانید.

جمع بندی اخبار مهم در ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ | خلاصه‌ای از مهم‌ترین رویدادهای شبانگاهی

خلاصه‌ای از مهم‌ترین رویدادهای شبانگاهی

مهم ترین اخبار و رویدادهای مهم شبانگاهی ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ را در ۵۵ آنلاین بخوانید.

صدر قرمز ماند؛ تعیین قهرمان در هفته آخر 

جدول لیگ برتر پس از پایان بازی‌های هفته بیست و نهم

استقلال به دنبال معجزه در هفته پایانی

استقلال ۱ - ۰ گل‌گهر

دبیر شورای‌عالی انقلاب فرهنگی: مصوبۀ کنکوری شورا قطعی است و سال‌های آینده هم اجرا می‌شود

اگر کسی پیشنهادی دارد شورای‌عالی انقلاب فرهنگی با روی باز می‌پذیرد گوش می‌دهد و آمادۀ تکمیل مصوبه است. 

اینکه برخی می‌گویند تاثیر معدل لغو شود حتما اتفاق نمی‌افتد و اصل مصوبه تغییر پیدا نخواهد کرد. 

اقدام حقوقی علیه شرکت‌هایی که سود سهام عدالت ندادند

سخنگوی اقتصادی دولت:سود سهام عدالت سال ۱۴۰۱ در اسفند پارسال واریز شد اما باقیمانده اندک دیگری نیز وجود دارد که سرجمع آن حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان است و عمدتا سه دسته شرکت‌های فولادی، پالایشی و پتروشیمی هنوز به وظایف خود عمل نکرده‌اند.

سازمان بورس علیه آن دسته از شرکت‌ها که به تعهدات خود عمل نکردند اقدام حقوقی خواهد کرد. زیرا موضوع سهام عدالت احقاق حق سهامداران خرد است.‌

امیدواریم تا پایان دولت سیزدهم این مسئله به نتیجه برسد.

ورود سامانه بارشی جدید به ۱۳ استان از فردا

کارشناس سازمان هواشناسی:هشدار زرد و تداوم فعالیت سامانه بارشی تا روز (یکشنبه، ۱۳ خردادماه) همراه با رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقت، برخی نقاط گردوخاک و بارش تگرگ صادر شد؛ این سامانه بارشی، امروز سه‌شنبه (هشتم، خردادماه) نیمه شمالی آذربایجان شرقی، نیمه جنوبی اردبیل و ارتفاعات مازندران و فردا چهارشنبه (نهم، خردادماه) آذربایجان شرقی اردبیل و ارتفاعات استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران، مازندران و شمال غرب سمنان فعالیت خواهد داشت.

ادامه این بارش‌ها برای روز پنجشنبه در استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، شمال کردستان و ارتفاعات استان‌های قزوین، البرز، تهران، سمنان، مازندران و گیلان و روز جمعه در شمال آذربایجان غربی پیش‌بینی می‌شود.

همچنین شنبه (دوازدهم خردادماه) در شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل و یکشنبه (سیزدهم خردادماه) در ارتفاعات آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی دور از انتظار نیست.

عمل تغییر رنگ چشم خطر دارد؟

سید هاشم دریاباری رییس مرکز نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت و فوق تخصص پیوند قرنیه از کراتوپیگمنتاسیون به عنوان عملی برای تغییر رنگ چشم یاد کرد و گفت: 

در این عمل، رنگدانه به داخل قرنیه چشم تزریق می‌شود و متاسفانه در فضای مجازی، تبلیغات نادرستی در جهت ترغیب افراد برای انجام این عمل می‌شود.

این عمل جراحی برای افراد سالم، بدون عوارض نیست و هنوز پشتوانه محکم علمی برای انجام این عمل برای افراد دارای چشم سالم وجود ندارد

پاشیدن آب بر نماینده اپوزیسیون در مجلس گرجستان

 بر صورت نماینده اپوزیسیون گرجستان، در جریان سخنرانی در پارلمان که در جریان آن از قانون عوامل خارجی و حزب حاکم انتقاد کرد، آب پاشیدند

قانون عوامل خارجی لایحه‌ای است که در آن همه شرکتها و نهادهای غیردولتی را موظف می‌کند که کمکهای مالی خارجی و منابع آن را به صورت شفاف به دولت ارائه دهند.بررسی این لایحه با مخالفت نهادهای وابسته به کشورهای اروپایی روبرو شده است.

آموزش‌وپرورش: سوالات امتحان علوم خارج از کتاب درسی نبود

رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت وزارت آموزش‌وپرورش: سوالات آزمون هماهنگ کشوری درس علوم پایه نهم خارج از مطالب کتاب درسی نبوده و به صورت آزمون‌های عملکردی طراحی شده بود.

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه