ارسال به دیگران پرینت

قیمت دلار | قیمت دلار امروز

قیمت دلار و یورو در بازار تهران امروز اعلام شد | قیمت یورو چقدر افزایش داشت؟

قیمت دلار امروز ۴۴ هزار و ۳۱۴ تومان و حواله دلار نیز به‌نرخ ۴۱ هزار و ۳۷۶ تومان اعلام شد.قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۶ هزار و ۱۲۴ تومان قیمت خورد.

قیمت دلار و یورو در بازار تهران امروز اعلام شد | قیمت یورو چقدر افزایش داشت؟

قیمت دلار و یورو در بازار تهران امروز اعلام شد

قیمت دلار امروز ۴۴ هزار و ۳۱۴ تومان و حواله دلار نیز به‌نرخ ۴۱ هزار و ۳۷۶ تومان  اعلام شد.قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۶ هزار و ۱۲۴ تومان قیمت خورد.

 بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز ۴۴ هزار و ۳۱۴ تومان و حواله دلار نیز به‌نرخ ۴۱ هزار و ۳۷۶ تومان  اعلام شد.

قیمت دلار در مرکز مبادلات ۴۳هزار و ۹۲ تومان شد

قیمت دلار اردیبهشت ماه عنوان قیمت

 
نرخ رسمی دلار ۴۲۰۰ تومان
دلار در صرافی ملی ۴۳۱۵۹
دلار در بازار متشکل ۴۴۳۱۴

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو ۴۷ هزار و ۳۲۶ تومان و نرخ حواله یورو به ۴۴ هزار و ۱۸۹ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم ۱۲ هزار و ۶۶ تومان ارزش‌گذاری شده است و نرخ حواله درهم نیز ۱۱ هزار و ۲۶۶ تومان اعلام شده است.

 در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۶۱۲۴ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۹۰۴ تومان کاهش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۷۰۲۸ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۶۸۷۲ تومان برای خرید و ۴۷۳۴۶ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۷۳۴۶ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد اردیبهشت ماه تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه

 
هفته اول اردیبهشت ۶۹۴۶۰ ۶۹۰۴۷ ۶۹۳۸۱ ۶۹۳۰۲ ۶۸۵۸۶ ۶۸۰۲۸  
هفته دوم اردیبهشت ۶۵۸۷۱ ۶۴۶۴۹ ۶۶۳۹۴ ۶۷۰۲۸ ۶۶۱۲۴    

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۶ هزار و ۱۲۴ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۹۰۴ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته کاهش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۶۷۰۲۸ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۷ هزار و ۳۴۶ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۴ هزار و ۲۰۷ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو ۴۷ هزار و ۴۲۳ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۴ هزار و ۳۴۲ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۶ هزار و ۸۷۲ برای خرید و ۴۷ هزار و ۳۴۶ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۷ هزار و ۱۶ برای خرید و ۴۷ هزار و ۴۹۱ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند. با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

منبع : اقتصادآنلاین
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه