ارسال به دیگران پرینت

فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت امروز | آینده از آن توست! | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۹ اردیبهشت در ادامه خبر با ما همراه باشید.

فال تاروت امروز | آینده از آن توست! | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

فال تاروت

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۹ اردیبهشت در ادامه خبر با ما همراه باشید.

فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت خورشید : صبح که از خواب بیدار می شوید اگر به خواب هایی که شب گذشته دیده اید خوب فکر کنید و نشانه ها را رمز گشایی کنید خواهید دید که این خواب هایتان با مشکلات حرفه ایتان ارتباط مستقیم دارند و حتی اگر بیشتر دقت کنید می توانید ببینید راهنمایی هایی برای حل این مشکلاتتان که مدتی طولانی شما را به خود مشغول کرده اند، در خواب هایتان وجود دارند. زمان آن فرا رسیده است که دست به کار شده و نقشه ای را که مدت ها در سر می پرورانده اید عملی کنید.

فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت چرخ سرنوشت : یک فعالیت اجتماعی و یا جلسه کاری شما را با یک و یا شاید هم چند تا از دوستان قدیمیتان که برای مدت زیادی آنها را ندیده بودید دور هم جمع خواهد کرد. شما از صحبت کردن در مورد تمام اتفاقاتی که در این چند وقت برایتان افتاده اند و شنیدن حرف های طرف مقابلتان لذت خواهید برد. شاید حتی به این نتیجه برسید که نقاط مشترکتان خیلی بیشتر از قبل شده اند. گر این شخص از جنس مخالف باشد احساس کنید که برایتان جذابیت تازه ای پیدا کرده است، مواظب باشید یکباره حرفی نزنید که باعث ناراحتی او شود.

فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت پاپ : امروز تماس های زیادی باید بگیرید که برخی از آنها در رابطه با مسائل حرفه ای و بعضی دیگر هم مرتبط با مسائل شخصیتان هستند. ایمیل های بسیار زیادی دریافت خواهید کرد و پیام های بیشماری در انتظار این که به آنها پاسخ بدهید خواهند بود. انگار همه ی آنهایی که می شناسید و نمی شناسید به توجه شما نیاز دارند و شما از این که تا اینقدر مورد نیاز اطرافیانتان هستید و همه تا این حد قبولتان دارند لذت می برید. اصلا لزومی ندارد که به خاطر این احساستان شرمنده باشید یا احساس گناه کنید. شاید هر کس دیگری هم جای شما بود از قرار گرفتن در این موقعیت لذت می برد.

فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ملکه : امروز شما می خواهید به آنهایی که برایتان عزیز هستند نشان دهید که حوساتان به آنها هست و هر کاری که از دستتان بربیاید برای آنها انجام خواهید داد، اما در تلاش برای نشان دادن عشق و حمایت خود ممکن است رفتار مالکیت طلبانه ای از خود نشان دهید و باعث شوید آنها فکر کنند شما قصد دارید تمام کارها و افکارشان را تحت کنترل داشته باشید! این واقعا منصفانه نیست، اما راستش را بخواهید با وجود نیت خوبی که دارید رفتار شما کاملا اشتباه است و چاره ای به غیر از رسیدن به چنین نتیجه ای برای دیگران نمی گذارید!

 فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت ماه : خواب هایی که شب گذشته دیده اید می توانند حاوی نشانه هایی برای شما و راه حل هایی برای ماسئل و مشکلات مالی و یا حرفه ایتان باشند. به محض بیدار شدن از خواب آنها را یک جا یادداشت کنید تا بتوانید بی آنکه فراموششان کرده باشید سر حوصله به آنها فکر کنید. اگر یکی از اعضای خانه تان امروز به هر دلیلی در خانه نباشد شما جای خالی او را به شدت احساس کرده و دچار حس تنهایی شدیدی خواهید شد. با این حال، هر چند دلتان برای این هم خانه ای خود تنگ شده است، اما می توانید از این تنهایی خود حسابی استفاده کرده و به کارهایی که به هر دلیلی در حضور او نمی توانسته اید انجام دهید برسید، حتی می توانید بخوابید!

فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کاهن اعظم : امروز در عملی کردن نقشه هایتان با شور و هیجان بسیار زیادی که دارید ممکن است از گذشت زمان غافل شوید و این به ضرر شما تمام خواهد شد، بیشتر احتیاط کنید. شاید در جمعی قرار بگیرید که تقریبا هیچ یک از افراد حاضر در آن را نمی شناسید و حتی درک این که دارند در مورد چه موضوعی صحبت می کنند برایتان دشوار باشد. با این حال نباید خودتان را ببازید. با آرامش و دقت به حرف های آنها گوش کنید، این توجه شما از نظر آنها دور نخواهد ماند و همین زمینه ساز ایجاد دوستی ها و روابط جدیدی خواهد شد.

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت اعتدال : شما این اواخر مطالعات زیادی در رابطه با سلامتی و تناسب اندام داشته اید و در تلاش بوده اید تا آنچه می خوانید را در زندگی خودتان به کار بگیرید و حالا می توانید با چشم های خودتان ببینید که بالاخره این کارهایتان اثرات ملموسی روی شما و سبک زندگیتان گذاشته اند. شما هم از لحاظ جسمی و هم روحی احساس انرژی، قدرت و سلامتی می کنید. شاید به دست آوردن این نتایج شما را تشویق کند تلاشتان را در این زمینه بیشتر کنید، اما باید مواظب باشید که زیاده روی و نشان دادن حساسیت بیش از حد در هیچ زمینه ای خوب نیست.

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت عشاق : امروز شما بسیار جذاب به نظر می رسید. مهارت هایتان در ارتباط برقرار کردن با دیگران در سطح بالایی قرار دارند. در نتیجه اگر مجرد باشید با استفاده از این موقعیت می توانید رابطه ای که به دنبالش بوده اید را شروع کنید! شاید زیاد احساسات شدید رمانتیک نداشته باشید، اما روابط عاشقانه تان با این وجود خیلی خوب پیش خواهند رفت. مکالمات جالبی بین شما و شخصی که دوست دارید صورت خواهند گرفت که باعث می شوند شناخت تازه ای از همدیگر پیدا کرده و به جنبه هایی از وجود هم که تا به حال برایتان ناشناخته بوده اند پی ببرید. شما حتی به این موضوع پی خواهید برد که تفاهم های زیادی با هم دارید!

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت امپراطور : امروز ممکن است با برخی از افرادی که در زمینه ی کار و تجارت با آنها آشنایی دارید دیدار داشته باشید. این دیدارها طولانی تر از آنچه انتظارش را داشته اید خواهند بود، اما دلیل مثبتی پشت آنها قرار دارد. این افراد به احتمال زیاد با ایده های و پیشنهادهای جدیدی به سراغ شما خواهند آمد که فرصت داشتن تجارتی بهتر و دست یابی به موفقیت را برای شما فراهم خواهند کرد. البته خودتان این را خوب می دانید که هر کسی در درجه ی اول به فکر منافع خودش است، پس چشم بسته این پیشنهادهای جذاب را نپذیرید و پیش از هر قول و قرار و پذیرفتن هر گونه تعهدی خوب همه ی جوانب را با نهایت دقت در نظر بگیرید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت ابله : دیگران درک چندان دقیقی از اهداف امروز شما ندارند و ممکن است با انتقادات منفی خود تنها باعث از دست رفتن انگیزه تان شوند. هدف هایتان را تا زمانی که عملی نشده اند مخفی نگه دارید. امروز کارهای گروهی و فعالیت های اجتماعی بیشتر روز شما را به خود مشغول خواهند کرد. شما باید با افراد زیادی دیدار کنید، تماس های بسیاری بگیرید و کارهای مختلفی را به انجام برسانید. شاید این موضوع باعث خستگی شما شود، اما هیجان انگیز نیز خواهد بود و از نتایجی که تا پایان روز به دست خواهید آورد رضایت کامل خواهید داشت.

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت ستاره : موفقیت حرفه ای، به ویژه برای آنهایی که در زمینه ی نوشتن، تدریس و دیگر مهارت های ارتباطی فعال هستند، از اتفاقات هیجان انگیز امروز خواهد بود. شاید خودتان از این که این موفقیت دارد به سراغتان می آید خبر نداشته باید و به همین دلیل هم در ابتدا از به دست آوردن آن بسیار هیجان زده خواهید بود و شاید ندانید چکار باید بکنید. با این همه خودتان خوب می دانید که مدت زمانی طولانی برای به دست آوردن چنین موفقیتی تلاش کرده اید و لیاقت آنچه به دست آورده اید را دارید. بد نیست بعد از تمام شدن کار امروزتان با چند نفر از دوستان و همکارانتان قرار گذاشته و در کنار آنها این پیروزی لذت بخش را جشن بگیرید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت کیمیاگر : شما امروز ایده های خیلی بزرگی در سر دارید و با حالتی شورش طلبانه و بدون توجه به رویکرد محتاطانه ی دیگران می خواهید آنها را عملی کنید، اما یادتان باشد بدون کمک دیگران چندان پیشرفت نخواهید کرد. آیا برای مدتی طولانی فکر و یا برنامه ی یاد گرفتن موضوع و مهارت جدیدی را در سر داشته اید؟ به احتمال زیاد خواندن یک کتاب یا مقاله، شنیدن یک سخنرانی و یا تماشای یک فیلم مستند الهام بخش اصلی شما برای رفتن به دنبال یادگیری بوده اند. در هر صورت، امروز زمان بسیار خوبی برای رفتن به سراغ این دغدغه تان خواهد بود.

منبع : مجله تصویر زندگی
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه