ارسال به دیگران پرینت

جاده | جاده کندوان

جاده کندوان بسته شد | سقوط سنگ در جاده کندوان

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس از بستن شدن جاده کندوان بر اثر سقوط سنگ خبر داد.

جاده کندوان بسته شد | سقوط سنگ در جاده کندوان

 رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس از بستن شدن جاده کندوان بر اثر سقوط خبرداد

جاده کندوان یک‌طرفه شد!

مهدی صفایی روز جمعه افزود: حدود ۳۰ دقیقه پیش سقوط چند عدد سنگ در نزدیکی منطقه «کمرزرد» از سوی راهداران گزارش که برای جلوگیری از حوادث جاده ها را بستند.

وی اظهار کرد: اکنون راهداران با به کارگیری امکانات و تجهیزات راهداری مشغول پاکسازی مسیر هستند و ضمن آن که خسارت جانی و مالی ناشی از سقوط سنگ هم گزارش نشده است.

این مسوول ابراز امیدواری کرد: با توجه به ترافیک پرحجم ناشی از بازگشت مسافران تعطیلات عید فطر، این مسیر به زودی به روی مسافران باز خواهد شود.

این جاده برابر هماهنگی ها با پلیس راه فراجا حوالی ساعت ۱۱ امروز از سمت شمال به جنوب بالای مرزن آباد به کرج به منظور تخلیه بار ترافیکی یک‌طرفه شده است.

مسیر کرج - چالوس جزو شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در همه فصل‌ها به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

جاده کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند که در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه