ارسال به دیگران پرینت

علی علیپور

علی علیپور به پرسپولیس نزدیک شد | اولین بمب نقل‌وانتقالات سرخ‌ها؟

گزینه اول علی علیپور در نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس است.

علی علیپور به پرسپولیس نزدیک شد | اولین بمب نقل‌وانتقالات سرخ‌ها؟

علی علیپور بعد از سپری کردن چهار فصل در فوتبال پرتغال در تابستان قصد بازگشت به فوتبال ایران را دارد. در این میان فقط باشگاه ژیل ویسنته است که مایل به حفظ مهاجم ایرانی خود است اما دستمزد درنظرگرفته‌شده برای او انگیزه‌اش را برای ماندن در فوتبال پرتغال کاهش داده است. علیپور در ۲۹ سالگی متوجه این شده که حداقل برای شرایط مالی‌اش باید به فوتبال ایران برگشته و مجدد به روزهای خوبش برگردد.

 گزینه اول علیپور در نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس است. مدیریت فعلی این باشگاه هم بسیار مصر است که علیپور را جذب کند اما باید دید نظر اوسمار چیست. سرمربی برزیلی در زمستانی که گذشت نتوانست باشگاهش را متقاعد کند تیمش با تاکتیکی بازی می‌کند که نیاز به یک مهاجم قدبلند و سرزن دارد. او حتی گزینه مدنظرش را هم به باشگاه پیشنهاد داد که خواسته‌اش عملی نشد و بابت این موضوع هم گلایه‌هایی داشت. اگر قرار باشد اوسمار در پرسپولیس بماند قطعا هدف اول او جذب مهاجمی با حدود ۱۹۰ سانتیمتر قد است. اگرچه علیپور قدرت سرزنی بالایی دارد اما قد او ۱۸۱ سانتیمتر است و آن خصوصیاتی که اوسمار می‌خواهد را به‌طور کامل ندارد.

بدون شک مدیریت باشگاه پرسپولیس درصورتی‌که تغییر نکند به‌راحتی علیپور را از دست نخواهد داد، حتی اگر اوسمار چندان موافق جذب او نباشد. هرچند شاید در تابستان هیچ یک از آنها در پرسپولیس نباشند که بخواهند در این مورد تصمیم‌گیرنده باشند.


 

منبع : اعتماد نیوز
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه