ارسال به دیگران پرینت

طرح کالابرگ الکترونیکی

مرحله سوم طرح کالابرگ الکترونیکی آغاز شد

در این طرح کالابرگ الکترونیکی ، خانوار‌های یارانه بگیر تا دهک ۷ می‌توانند ۱۱ قلم کالا شامل شیر بطری، پنیر، ماست، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج، قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله را خرید کنند.

مرحله سوم طرح کالابرگ الکترونیکی آغاز شد
مرحله سوم طرح کالابرگ الکترونیکی در سراسر کشور آغاز شد. در قالب این طرح، دهک‌های اول تا هفتم درآمدی، اقلام کالابرگ الکترونیکی را با تخفیفِ ۲۲۰ هزار تومانی خریداری می‌کنند.
تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: در این طرح، خانوار‌های یارانه بگیر تا دهک ۷ می‌توانند ۱۱ قلم کالا شامل شیر بطری، پنیر، ماست، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج، قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله را خرید کنند.
 
مهدی کریمی، بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار را در استان مشمول استفاده از طرح فجرانه دانست و افزود: اعتبار تشویقی این طرح ۲۲۰ هزار تومان است که علاوه بر یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی فعلی است.
 
وی ادامه داد: شرط استفاده از ۲۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی برای خرید ۱۱ قلم کالا پرداخت حدود ۵۲۰ هزار تومان است. وی گفت: یارانه بگیران برای شناسایی فروشگاه‌ها مردم می‌توانند با نصب برنامه نرم افزار کاربردی ((شما)) و یا به سایت shoma.sfara.ir مراجعه کنند.

 

منبع : عصر ایران
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه