خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت امروز | آینده از آن توست! | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

برای اطلاع از فال تاروت امروز 21 فروردین در ادامه خبر با ما همراه باشید.

 فال تاروت امروز | آینده از آن توست! | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

فال تاروت

 برای اطلاع از فال تاروت امروز 21 فروردین در ادامه خبر با ما همراه باشید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت کیمیاگر : اگر باید یک کار تحقیقاتی انجام دهید امروز روز خیلی خوبی برای شروع این کار خواهد بود. قدرت تمرکز شما خیلی قویتر از همیشه است و این که ورای آنچه در ظاهر به نظر می رسد چه چیزی نهفته است برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر نسبت به کارها و انگیزه ی یک نفر دیگر تردید دارید امروز روز خوبی برای صحبت کردن در مورد این موضوع با این شخص خواهد بود. خلاقیتی که شما امروز در محل کارتان از خودتان نشان می دهید باعث می شود که عملکردی بهتر از همه داشته باشید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت عدالت : امروز شما انرژی زیادی را در وجود خود احساس می کنید، از این انرژی برای پیش بردن هر کار و پروژه ای که در دست اقدام دارید بهره بگیرید و روزتان را بیهوده هدر ندهید. شما بدون شک خیلی راحت می توانید دیگران را تحت کنترل خود در بیاورید، اما حتی بهترین رهبران دنیا هم ممکن است شکست بخورند. هیچ کس از یک مدیر و رهبر خودخواه و از خود راضی خوشش نمی آید. اگر کسی با نظر شما مخالف است او را به اشتباه کردن محکوم نکنید، شاید حق با او باشد.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله : امروز مواظب رفتاری که با دیگران دارید باشید، هیچ کس از این که بخواهید به او دستور بدهید خوشش نمی آید. سعی کنید طوری رفتار نکنید که انگار شما بیشتر از همه می فهمید، با این کار حتی اگر نیتتان خوب باشد هم دیگران با شما مخالفت خواهند کرد. امروز وقتی به آینده ی خود فکر می کنید همه چیز به نظرتان امکان پذیر می آید و نقشه هایی غیرواقع گرایانه برای زندگی و آینده ی خود دارید. با این حال به نفعتان است که محکم به واقعیت بچسبید و بین خیال و واقعیت خط مشخصی بکشید تا نقشه هایتان نقش بر آب نشوند.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت مرد دار آویز : امروز شما احساس می کنید که یک نفر از اطرافیانتان به صورت مخفیانه سعی دارد کارهای شما را تحت کنترل خودش در بیاورد و این موضوع حساسیت شما را برانگیخته است. شما انتظار دارید که دیگران با اخلاق رفتار کنند، اما کارهای آنها واقعا شما را به حیرت وا می دارد. راستش تشخیص دادن این واقعیت که آیا واقعا دیگران دارند در کارها و نقشه های شما دخالت می کنند و یا این که شما دچار توهم شده اید کاری بسیار دشوار خواهد بود. وقتی موضوعات مهم تری دارید که به آنها رسیدگی کنید اجازه ندهید که شک و تردید جلوی شما را بگیرد. بهترین راهی که فکر می کنید را انتخاب کنید و نگران افکار و انتظارات دیگران هم نباشید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت پاپ : امروز دیگران با میل و اشتیاق فراوان دوست دارند با شما در کاری که انجام می دهید و هدفی که دنبال می کنید همراه شوند. سعی کنید تا وقت هست از کمک و همراهی آنها لذت ببرید و اطمینان حاصل کنید که در ادامه ی راه هم با شما خواهند بود. امروز شما هیچ دلیلی برای نگرانی ندارید و می توانید نگرشی مثبت داشته باشید، اما به دلیلی که خودتان هم نمی دانید چیست خودتان را به خاطر موضوعات کوچک و بی اهمیت نگران می کنید. سعی کنید به جای جزئیات کوچک و بی اهمیت روی مسائل مهم و اصلی تمرکز کنید. این وسواسی که نسبت به جزئیات دارید فقط باعث می شود از اصل ماجرا غافل شوید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت اعتدال : امروز شما انرژی جسمانی بسیار زیادی در اختیار دارید، سعی کنید از این همه انرژی و سرزندگی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. با دقت بیشتری به آنچه در دنیای اطرافتان در جریان است گوش کنید، به مردم، موسیقی، کلمات و حتی صدای پرنده ها. این کار باعث خواهد شد که معنایی عمیق تر در این صداها پیدا کنید و انعکاس آنها را در وجود خود احساس کنید. استراحت و تفریح کردن بدون شک بسیار مهم هستند، اما شرط اول این است که به انجام وظایف و مسئولیت های شما لطمه ای وارد نکنند.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت قضاوت : امروز درس های خیلی مهمی را برای شما به همراه خواهد داشت، پس چشم و گوشتان را خوب باز کنید. شاید شما به این فکر کرده باشید که دیگران باید بزرگ شوند، ممکن است این موضوع را مستقیما به آنها نگفته باشید، اما قطعا با خودتان اینطور فکر کرده اید. راستش الان وقت آن رسیده است که متوجه این واقعیت شوید که شما آن شخصی هستید که باید کمی بزرگ شود. اینقدر زود در مورد دیگران قضاوت نکنید، هر کسی می تواند درس مهمی برای شما داشته باشد.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت ملکه : امروز همه انگار خیلی عصبی هستند و حالت تهاجمی به خود گرفته اند. خیلی زود و بر سر مسائل کوچک ممکن است بین شما و اطرافیانتان بحث در بگیرد، پس خودتان را برای این شرایط آماده کنید و سعی کنید شما هم روی این آتش هیزم نریزید و سعی در آرام کردن اوضاع داشته باشید. امروز شما خیلی راحت تر از همیشه می تواند در مورد افکار و احساسات خود صحبت کنید، اما انگار حرف هایتان روی شنوندگانتان اثری که انتظار دارید را نمی گذارند. نه این که شما در انتقال پیام خود موفق نباشید، به احتمال زیاد مشکل اصلی این است که در مورد واکنش های اطرافیانتان قضاوت اشتباهی دارید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت شیطان : امروز بین دنبال کردن اهداف بلندپروازانه ی حرفه ای خود و رها کردن دنیا به حال خودش و تماشای گذر عمر بلاتکلیف مانده اید. شما دوست دارید در زمینه ی حرفه ای به تکامل رسیده و بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان دهید، اما حس راحت طلبانه ای از درونتان شما را به لم دادن سر جایتان و استراحت کردن تشویق می کند. اگر کار چندان مهمی برای انجام دادن ندارید از فرصت استفاده کرده و کمی به خودتان استراحت بدهید، زیرا فردا روز خیلی شلوغ و پرکاری خواهد بود.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت جهان : شما وظیفه ای به عهده دارید و شاید حتی به یک مأموریت فرستاده شده باشید و بخواهید کاری که به عهده تان گذاشته شده است را سر وقت و به صورت منظم انجام دهید. با این حال امروز تمرکز کردن برای شما بسیار دشوار شده است و خیلی زود به زود و حتی بی آن که خودتان دلیل اصلی آن را بدانید حواستان پرت می شود. انگار یک نفر از عالم غیب شما را هر بار صدا می زند و بعد هم بی آن که چیزی بگوید یک گوشه ای قایم می شود!

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت مرد دار آویز : امروز شما ناگهان دچار یک بحران درونی شده و نسبت به تمام ارزش ها و عقاید خود دچار تردید شده اید. این موضوع باعث شده است حتی مسیر زندگی خود را هم زیر سوال ببرید. خوشبختانه واکنش منطقی شما به این وضعیت کمک خواهد کرد که این روز را بدون مشکل خاصی پشت سر بگذارید و بی آن که دچار احساس پوچی شوید به موضوعات و سؤالاتی جدی در مورد زندگی و وجود خود بپردازید. مواظب باشید به احساسات خود اجازه ندهید که کنترل امور را از دست منطقتان بگیرند، در غیر این صورت اسیر خواسته های نفس خود شده و به جای دنبال کردن اهداف مهم تر خود فقط به خوشگذرانی فکر خواهید کرد.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت کاهن اعظم : حساسیت ذاتی شما باعث می شود حتی در شرایطی که شاید خیلی های دیگر به طرف مقابلشان اعتماد نکنند هم شما با مهربانی و ملاطفت رفتار کنید. متأسفانه اگر حد و مرزهای لازم را مشخص نکنید، امروز این مهربانی شما می تواند همچون خنجری بر قلب شما فرود بیاید و به ضررتان تمام شود. احساس همدردی با دیگران یک چیز است و دچار سوء تفاهم شدن و خودتان را بیش از حد قاطی ماجرا کردن هم یک چیز دیگر است. اگر می خواهید روی دیگران تأثیر مثبتی داشته باشید پیش از هر کاری خودتان باید ذهنی سالم داشته باشید.

منبع : مجله تصویر زندگی
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه