ارسال به دیگران پرینت

تاریخ مصور | تاریخ مصور ایران باستان

مجموعه چهارجلدی تاریخ مصور ایران باستان، رونمایی می‌شود

به گزارش روابط عمومی نشر سایان، این مجموعه با همکاری تعدادی از اساتید نامدار تاریخ و باستان‌شناسی ایران تهیه شده و به روایت سرگذشت و سرنوشت مردمان ایران، از آغاز تا پایان ساسانیان می‌پردازد.

مجموعه چهارجلدی تاریخ مصور ایران باستان، رونمایی می‌شود

مجموعه چهارجلدی تاریخ مصور ایران باستان، رونمایی می‌شود

به گزارش روابط عمومی نشر سایان، این مجموعه با همکاری تعدادی از اساتید نامدار تاریخ و باستان‌شناسی ایران تهیه شده و به روایت سرگذشت و سرنوشت مردمان ایران، از آغاز تا پایان ساسانیان می‌پردازد. تفاوت این مجموعه با سایر مجموعه‌های مشابه در به‌روز بودن مطالب، فرم گرافیکی خاص و استفاده فراوان از تصاویر است که برای آن از حدود هفتاد محوطه باستانی عکاسی شده و اشیائی از صد موزه و مجموعه خصوصی از سرتاسر جهان به نمایش درآمده است. در نگارش و ویرایش این مجوعه چهارجلدی، اساتید چون تورج دریایی، شاهرخ رزمجو، خداداد رضاخانی، شروین فریدنژاد، کامیار عبدی، مهرداد ملکزاده، جبرئیل نوکنده، علی‌اکبر وحدتی و دیگران همکاری داشته‌اند.

مجموعه تاریخ مصور ایران قرار است ادامه داشته باشد و در جلدهای بعدی به تاریخ ایران پس از اسلام تا روزگار معاصر هم خواهد پرداخت.

رونمایی این مجموعه، روز یکشنبه بیستم اسفندماه از ساعت 16 در سالن همایش موزه ملی ایران برگزار می‌شود و ورود برای عموم، رایگان و آزاد است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه