ارسال به دیگران پرینت

عباس ایروانی | حکم عباس ایروانی

حکم عباس ایروانی اعلام شد | ایروانی به تحمل ۶۵ سال حبس محکوم شد

حکم عباس ایروانی قبلا صادر و قطعی شده بود . حالا این فرد بازداشت و به زندان معرفی شد. عباس ایروانی به اتهام اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور به تحمل ۲۵ سال حبس و ضبط کلیه اموالی که متهم از طریق خلاف قانون به دست آورده، محکوم شده است.

حکم عباس ایروانی اعلام شد | ایروانی به تحمل ۶۵ سال حبس محکوم شد

حکم عباس ایروانی اعلام شد

حکم عباس ایروانی قبلا صادر و قطعی شده بود . حالا  این فرد بازداشت و به زندان معرفی شد. عباس ایروانی به اتهام اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور به تحمل ۲۵ سال حبس و ضبط کلیه اموالی که متهم از طریق خلاف قانون به دست آورده، محکوم شده است.

مرکز رسانه قوه‌قضاییه: در پی قطعی و لازم الاجرا شدن حکم عباس ایروانی که قبلا صادر و قطعی شده بود، طی روز‌های گذشته اجرا و این فرد بازداشت و به زندان معرفی شد.

اتهام عباس ایروانی به اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور تغییر کرد

در پرونده اول گروه عظام عباس ایروانی به اتهام اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور با توسل به قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو به صورت عمده و کلان به میزان بیش از ۶۶۴ میلیون دلار و رهبری گروه مجرمانه سازمان یافته قاچاق قطعات خودرو به تحمل ۲۵ سال حبس و ضبط کلیه اموالی که متهم از طریق خلاف قانون به دست آورده، محکوم شده است.

در پرونده دوم گروه عظام عباس ایروانی به اتهام مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از مجرای اخلال در نظام پولی و ارزی کشور از طریق تحصیل اموال و وجوه کلان از شبکه بانکی از طرق نامشروع و غیر قانونی مجموعا به میزان بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون درهم امارات، ۴۸ میلیون دلار آمریکا، ۱۳ میلیون یورو، ۲۶۰۰ میلیارد ریال با توجه به عدم جبران ضرر و زیان و آثار زیان‌بار جرایم ارتکابی به تحمل ۲۵ سال حبس و ضبط کلیه اموالی که از طریق خلاف قانون به دست آورده و رد مال شبکه بانکی محکوم شد.

منبع : فارس
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه