ارسال به دیگران پرینت

فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت | فال تاروت امروز | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۲۰ بهمن در ادامه خبر با ما همراه باشید.

فال تاروت | فال تاروت امروز | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

فال تاروت

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۲۰ بهمن در ادامه خبر با ما همراه باشید.

♈ فال تاروت متولدین فروردین:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز شما دوست دارید زندگی خودتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. در مورد سبک زندگیتان، شغلتان و حتی رژیم غذایی و برنامه ورزشی خود فکر خواهید کرد. چیزی که در حال حاضر ناگهان برایتان اهمیت پیدا کرده وضعیت سلامتیتان است و دلتان می خواهد در رژیم غذایی، برنامه ورزشی و سایر عادات خود بیشترین تغییرات را بدهید تا به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید. شاید بخواهید از همین امروز ورزش کردن را شروع کنید. لزومی ندارد بیش از اندازه به خودتان فشار بیاورید، از ورزش های سبکی که برایتان لذت بخش هم هستند شروع کنید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت عدالت

کارت عدالت :  چند هفته آینده برای شما سرشار از تغییرات در زندگی شخصیتان خواهند بود. روابطتان به طور قابل ملاحظه ای متحول خواهند شد. شما روابط خیلی خوبی با دوستانتان دارید، اما باید کمی بیشتر به رفتار خودتان دقت کنید، زیرا گاهی با شخصیت قوی و محکمی که دارید این اجازه را به دیگران نمی دهید که افکار و احساسات خود را بیان کنند. سعی کنید در رفتار خود احتیاط بیشتری نشان دهید، شما نمی توانید همیشه و به همه بگویید که چکار بکنند و چکار نکنند و یا افکار خودتان را به آنها تحمیل کنید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت درویش

کارت درویش :  بعضی از مردم به طور ذاتی خجالتی هستند و تقریبا حتی به خاطر این که نفس می کشند و زنده هستند هم احساس شرم می کنند.آنها سعی می کنند تا جای ممکن خودشان را از دید دیگران مخفی کرده و در مرکز توجه قرار نگیرند. شما شاید با خودتان فکر کنید که جزء این دسته هستید، اما سخت در اشتباهید؛ تنها مشکل شما این است که به تأیید نیاز دارید. شما ویژگی ها و توانایی های منحصر به فردی در وجود خود دارید که باید به آنها اجازه بروز بدهید، خودتان را باور داشته باشید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت قدرت

کارت قدرت :  شما استاد اغوا کردن دیگران هستید و خیلی سریع دیگران را به خود جذب می کنید و این اواخر این توانایی ذاتی در شما حتی بیشتر از همیشه بوده است و خیلی ها را به سوی خودتان کشانده اید. به نظر می رسد که هیچ کس نمی تواند در برابر افسون شما مقاومت کند، اما امروز باید کمی بیشتر به این موضوع فکر کنید و ببینید از میان آنهایی که مجذوب شما شده اند کدام یک مورد علاقه شماست و تکلیف خودتان و بقیه را روشن کنید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت پاپ

کارت پاپ :  شما واقعا شخص جذابی هستید و هیچ یک از دوستان و اطرافیانتان نمی توانند در برابر این جذابیت ذاتی شما مقاومت کنند. امروز باید سعی کنید کمی بیشتر روی شخصیت خود کار کنید و به تغییرات خیلی جزئی که لازم است در خودتان ایجاد کنید بپردازید. ارتباط با دیگران به شما این فرصت را خواهد داد تا ببینید به چه تغییراتی نیاز دارید. انتخاب با خودتان است که در فعالیت های اجتماعی امروز شرکت کرده و یا از آنها فرار کنید.

اگر استخاره آنلاین میخوای کلیک کن یا بخت یا اقبال

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز برای شما روزی همراه با آرامش خواهد بود. شما با اعتماد به نفس تمام می خواهید هر مسئولیتی که به عهده دارید را به انجام برسانید. خوشبختانه این فرصت را هم خواهید داشت که تغییرات پایانی را در کارهایی که این اواخر مشغول به انجام آنها بوده اید بدهید و بهترین عملکردی که از دستتان بر می آید را از خود نشان بدهید. با به پایان رساندن کارهایتان به خاطر نظم و دقتی که در انجام آنها دارید حتی وقت آزاد برای استراحت و معاشرت با دوستانتان را هم خواهید داشت.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  شما به خاطر قلب مهربان و بزرگی که دارید نسبت به اطرافیان خود خیلی صبور و با حوصله هستید. شما فکر می کنید که همه باید مشکلات و اشتباهاتی داشته باشند تا تجربه کافی را به دست بیاورند و باید به آنها فرصت داد؛ به هر حال همه ما در زندگی اشتباهاتی داشته ایم. شاید گاهی زیاد متواضع نباشید، اما دوستانتان خیلی خوش شانس هستند که یکی مثل شما در زندگیشان وجود دارد که می توانند روی او و کمک هایش حساب کنند.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  امروز ممکن است با یکی از نزدیکان و خویشاوندان خود اختلاف نظر داشته باشید و سعی کنید که راه حلی برای این مشکل پیدا کنید. وضعیتی که پیش آمده است برای شما بسیار آزار دهنده است و نگران این هستید که مبادا این اتفاق برای همیشه رابطه شما را خراب کرده باشد. به احتمال زیاد تنها مشکل موجود بین شما این است که حرف هایتان را به زبان نمی آورید و با هم به اندازه کافی در مورد مشکلتان صحبت نمی کنید. سعی کنید این مشکل را همراه با هم و به کمک هم حل کنید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  شما آدمی احساساتی هستید و به سادگی تحت تأثیر چیزهایی که در تلویزیون می بینید و یا در روزنامه ها می خوانید قرار می گیرید. چرا خودتان را به خاطر مشکلاتی که به شما تعلق ندارند ناراحت می کنید؟ درست است که انسان باید به دنیای اطراف خود توجه داشته باشد و به دردهای مردم اهمیت بدهد، اما نه در حدی که زندگی خود را تحت الشعاع قرار داده و به وضعیت روح و روان خودش آسیب وارد کند.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  زمان آن فرا رسیده است که کمی بیشتر روی زندگی شخصیتان تمرکز کنید. زندگی شما قطعا لحظات خوب زیادی داشته است اما چند ماه گذشته از لحاظ اوج احساسات شما بسیار متفاوت بوده اند و احساسات جدید و بسیار عمیقی را تجربه کرده اید. اگر بتوانید ثبات تصورات ذهنی خود را حفظ کنید و به همین صورت ادامه بدهید به اهدافی که برای خود تعیین کرده اید دست خواهید یافت.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت ابله

کارت ابله :  با وجود این که در حال حاضر وضعیت به گونه ای است که باید حواستان به جیبتان باشد و بودجه تان را در نظر داشته باشید شما دارید خیلی راحت ولخرجی می کنید. خوشبختانه این فرصت برای شما وجود دارد که به زودی پولی را از منبعی غیر منتظره به دست بیاورید. سرمایه گذاری هایی که پیش از این انجام داده بودید به نتیجه خواهند رسید و به زودی سود آنها به دستتان خواهد رسید. با این حال بهتر است این ثروت تازه یافته را برای چیزهای به دردنخور خرج نکنید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت ملکه

کارت ملکه :  شما بیشتر وقت ها نسبت به بدن و سلامتی خود بی توجه هستید و این موضوع تعادل شما را به هم ریخته است. محض احتیاط هم که شده وقت آن رسیده است که سری به دکتر بزنید و یک چکاپ کامل انجام دهید. شما از کشف چیزهای تازه لذت می برد و تشنه علم و دانش هستید و حاضرید در این راه زمان و انرژی زیادی را صرف کنید. اما به شما توصیه می کنیم که زمانی را هم برای استراحت و لذت بردن از زندگی کنار بگذارید و خودتان را از تلاش و کوشش غیر ضروری دور نگه دارید.

منبع : تصویر زندگی
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه