ارسال به دیگران پرینت

فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت | فال تاروت امروز | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۶ بهمن در ادامه خبر با ما همراه باشید.

فال تاروت | فال تاروت امروز | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

 فال تاروت

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۶ بهمن در ادامه خبر با ما همراه باشید.

فال تاروت متولدین فروردین:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز  :  امروز شاید تا حدودی احساس اضطراب و نگرانی داشته باشید و نتوانید آرام یک جا بنشینید. در حال حاضر شما دارید به طور همزمان با کارهای زیادی دست و پنجه نرم می کنید و به یک باره انگار همه این کارها دارند وارد مراحل حساس و بحرانی می شوند. متاسفانه دیگران توجه چندانی به وضعیت فعلی شما ندارند و نسبت به نیازهای شما حساسیت چندانی نشان نمی دهند، پس سعی کنید حواستان را جمع کنید و روی هیچ کسی به غیر از خودتان حساب باز نکنید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت خورشید

کارت خورشید :  امروز شما قلبی سخاوتمند دارید و کمک کردن به دیگران و آوردن لبخند به لب های آنها برای شما یک نیاز است. بگذارید خورشید درونتان بتابد و روشنایی وجودتان نصیب دیگران نیز بشود، در چنین روزی این اقدامات شما قطعا مورد تحسین و توجه دیگران قرار خواهند گرفت. با تشویق های دیگران و انرژی مثبتی که از آنها دریافت می کنید حال خودتان هم خیلی بهتر خواهد شد. سعی کنید روی جنبه های مثبت دیگران تمرکز کنید تا ببینید که این کار باعث رشد جنبه های مثبت شخصیت خودتان نیز خواهد شد.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز شما برای پیش رفتن به سوی اهدافتان کاملا آماده اید و نیرویی از درون شما را به برخاستن و پیشروی دعوت می کند. به این غریزه خود توجه کنید و دست به کار شوید. شما انرژی بسیار زیادی را برای به راه انداختن کارها و برنامه هایتان در رابطه با پروژه هایی که در دست انجام هستند در اختیار دارید. البته کلید اصلی موفقیت شما اولویت بخشیدن به انجام و تکمیل کارها و پروژه هایی است که قبلا آغاز کرده بودید، پیش از آن تا جای ممکن از شروع هر پروژه دیگری خودداری کنید.

اگر استخاره آنلاین میخوای کلیک کن یا بخت یا اقبال

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت عدالت

کارت عدالت :  امروز به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی ممکن است با مخالفت هایی از جانب دیگران مواجه شوید. دیدن رفتار تند طرف مقابلتان احساسات ناخوشایندی را در شما ایجاد می کند و باعث می شود احساس ضعف و بی اهمیت بودن به شما دست بدهد. این که شما به دنبال آرامش، عدالت و هماهنگی باشید برخلاف آنچه بعضی ها فکر می کنند به معنای ضعف شما نیست و چیزی از ارزش هایتان کم نمی کند؛ این ویژگی ها در واقع نقاط قوت شما هستند.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  شما در دنبال کردن و تکمیل پروژه ها و کارهایی که به عهده تان هستند فوق العاده عمل می کنید، اما در مرحله شروع عملکردتان چندان تحسین برانگیز نیست. امروز فرصت فوق العاده ای است تا ثابت کنید که این تصور دیگران در مورد شما اشتباه است. شما قدرت بسیاری در اختیار دارید که به شما کمک می کند در شروع هر کاری به صورت کاملا موفقیت آمیز عمل کنید، از این انرژی که در اختیارتان قرار گرفته استفاده کنید و کارهایی که مدت ها قصد شروعشان را داشته اید ولی فرصتی برایتان پیش نمی آمده است را آغاز کنید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز اعتماد به نفس شما در سطح بالایی قرار دارد و احساس می کنید چیزی از درون به شما انرژی  می دهد تا روزتان را به خوبی پیش ببرید. شما می توانید رهبری پروژه هایی که انگار قرار نیست هیچ گاه به سرانجام برسند را به عهده گرفته و آنها را با موفقیت به پایان برسانید. البته یادتان باشد که اگر می خواهید کاری به خوبی انجام شود به جای این که آن را به عهده دیگران بگذارید خودتان استعدادها و مهارت هایتان رابه کار گرفته و آن را به انجام برسانید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز ممکن است برای شما با چالش ها و تنش هایی همراه باشد مواظب باشید که با بی احتیاطی های خود یک رابطه نسبتا دوستانه را به یک جنگ علنی تبدیل نکنید. حرف هایی که می شنوید و رفتارها و کارهای اطرافیان را زیاد به خودتان نگیرید. بحث هایی که صورت می گیرند را به عنوان چالش هایی که با غلبه بر آنها قویتر خواهید شد در نظر بگیرید. سعی نکنید از موقعیتی که برایتان پیش آمده است فرار کنید. گریختن از مسائل و مشکلات هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت ملکه

کارت ملکه :  امروز در قلب شما تنشی ایجاد شده است که رهایی از آن چندان ساده به نظر نمی رسد. شما احساس می کنید که دیگران زیاد خوب به حرف هایتان گوش نمی کنند و نمی توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر می خواهید که دیگران افکار و ایده هایتان را درک کنند باید سعی کنید توضیحات بیشتری در مورد آنها بدهید تا بتوانید پیام خودتان را منتقل کنید. در ارتباط خود با دیگران سعی کنید ذهنی باز داشته باشید و از خودتان انعطاف پذیری نشان بدهید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  سعی کنید که امروز صبوری بیشتری از خودتان نشان بدهید و به بیقراری درونیتان غلبه کنید. امروز از آن روزهایی است که شما آرام و قرار ندارید و این طور به نظرتان می رسد که همه کارها خیلی بیش از آنچه لازم است و شما تحملش را دارید طول می کشند. تمام سعیتان را بکنید که خودتان را با جریان امور هماهنگ کنید. اینقدر نسبت به این که کارها سر وقت انجام شوند حساسیت نداشته باشید. کیفیت انجام کار خیلی از سرعت آن مهمتر است و همچنین ذهنی آرام خیلی بهتر از یک ذهن پر استرس و عصبی کار می کند.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت شیطان

کارت شیطان :  جنگیدن یا نجنگیدن، مسئله این است! امروز بین یین و یانگ درون شما یک کشمکش سخت پیش آمده است، از طرفی جنبه آرام وجودتان یک چیز می گوید و از طرفی دیگر هم جنبه مردانه و جنگجوی وجودتان یک چیز می گوید.  برای غلبه به این کشمکش باید از اقدامات عجولانه خودداری کنید و از این که اجازه دهید تحریک های یک نفر باعث شوند رفتاری تهاجمی به خود بگیرید جلوگیری کنید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت برج

کارت برج :  امروز ممکن است هر لحظه به سوی تفنگتان پریده و بی جهت دیگران را نشانه بگیرید و به آنها حمله کنید، مواظب باشید این انرژی درونی خود را تحت کنترل در بیاورید. یک اقدام اشتباه می تواند همه چیز را به ضرر شما تمام کند. شما سعی دارید احساسات خود را از چشم دیگران پنهان کنید دلیل این کارتان هم این است که نمی خواهید آنها شما را در موضع ضعف قرار داده و از احساساتتان بر علیه شما استفاده کنند. اما این را هم به یاد داشته باشید که هر چه بیشتر خود واقعیتان را از دیگران مخفی کنید بیشتر زجر خواهید کشید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  اگر امروز از وقت و انرژی خود استفاده بهینه داشته باشید خواهید توانست روزتان را به یک روز بسیار پربازده بدل کنید. شما انرژی مضاعفی در اختیار دارید که به شما این اجازه را می دهد که هر کاری که بخواهید را به انجام برسانید. شما در راه رسیدن به اهدافتان حالتی تهاجمی گرفته و آماده اید تا هر کاری که در لیست وظایف امروزتان باشد را به بهترین کار ممکن انجام دهید. به نظر شما هیچ چیزی در رابطه آینده تان وابسته به اما و اگرها نیست و تنها کافی است چیزی را بخواهید و در راه رسیدن به آن تلاش کنید تا آن را به دست بیاورید. با این همه حواستان باشد که خودتان را بیش از اندازه هم خسته نکنید.

منبع : تصویر زندگی
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه