ارسال به دیگران پرینت

طالع بینی | طالع بینی هر ماه

متولدین این ماه ها زودتر عصبانی می‌شوند! | طالع بینی میزان عصبانیت متولدین هر ماه

آیا شما هم جزء افرادی هستید که خیلی زود عصبانی می شوید و سریع دچار کلافگی خواهید شد؟طبق طالع بینی به شما معرفی کنیم که افراد کدام ماه سریع تر عصبانی می شوند و در برخورد با آن ها باید بیشتر حواستان را جمع کنید؟ پس با ما همراه باشید تا این افراد را به شما معرفی کنیم.

متولدین این ماه ها زودتر عصبانی می‌شوند! | طالع بینی میزان عصبانیت متولدین هر ماه

طالع بینی میزان عصبانیت متولدین هر ماه

آیا شما هم جزء افرادی هستید که خیلی زود عصبانی می شوید و سریع دچار کلافگی خواهید شد؟

 طبق طالع بینی به شما معرفی کنیم که افراد کدام ماه سریع تر عصبانی می شوند و در برخورد با آن ها باید بیشتر حواستان را جمع کنید؟ پس با ما همراه باشید تا این افراد را به شما معرفی کنیم.

فروردین

فروردین ماهی ها از عصبانی ترین ماه های تولد محسوب می شوند. آن ها به دنبال جنگ و ستیز هستند. شاید گاهی اوقات به خاطر رفتار خشونت آمیزی که دارند، شما را شوکه کنند. این افراد را نمی توانید صبور بنامید.

آن ها خیلی راحت خشمگین می شوند و آرام کردن شان زمان می برد. به یکباره شبیه به یک بمب منفجر می شوند و باید از دست شان فرار کنید و اگر کنارشان باشید، احتمالاً شما را بی نصیب نمی گذارند؛ بنابراین بهتر است که هر وقت در کنار یک فروردین ماهی بودید و عصبانی شد، از او فاصله بگیرید.

عصبانیت افراد

مرداد

مرداد ماهی ها دوست دارند که همیشه پادشاه باشند و فرمانروایی کنند و اگر عصبانی شوند، هم شبیه به پادشاهان عمل می کنند و همه چیز را به هم می ریزند و همه از آن ها می ترسند. بدون شک جزء افراد عصبی محسوب می شوند. هنگام عصبانیت فریاد می کشند، اعتماد به نفسشان افزایش پیدا می کند و می خواهند همه چیز را به هم بریزند.

البته کلمات زشت به کار نمی برند اما با داد و فریاد همه را متوجه عصبانیت خود می کنند. هنگامی که یک مرداد ماهی عصبانی می شود، نمی توانید خیلی به او نزدیک شوید. فقط باید همه چیز را صادقانه بگویید و برایش داستان نسازید.

خرداد

خرداد ماهی ها معمولاً افراد جذابی هستند اما بهتر است که هنگام عصبانی شدن کنار آن ها نباشید؛ زیرا یکی از عصبانی ترین ماه های سال محسوب می شوند و زود خشمگین می کردند و نمی توانند خشم درونی خود را کنترل کنند و می خواهند با کلمات مختلف و سریع، آن را بیرون بریزند.

آن ها کمی غیر قابل پیش بینی عمل می کنند و نمی توان از خشونت شان جلوگیری کرد. اگر همه چیز طبق برنامه آن ها پیش نرود، خیلی سریع عصبانی شده و فریاد می زنند.

آبان

آبان ماهی ها در حالت عادی آرام و صبور هستند اما اگر آن ها را عصبانی کنید، قطعاً شما را شوکه می کنند. معمولا دیر به دیر عصبانی می شوند اما عصبانیت شان خیلی شدید است، به همین دلیل آن ها را جزء افراد عصبی می نامیم. حتی ممکن است به اطرافیان خود صدمه وارد کنند و بهتر است که از آن ها فاصله بگیرید.

هنگام عصبانیت کلمات زشتی هم به کار می برند و شاید توهین کنند اما احتمالاً بعدا احساس پشیمانی خواهند داشت. معمولاً تغییرات غیر منتظره در اطراف آن ها باعث می شود که عصبانی شوند. بهتر است که حین عصبانیت آنها را تنها بگذارید تا با خودشان کنار بیایند.

میزان عصبانیت هر ماه

شهریور

شهریور ماهی ها معمولاً شخصیت قوی دارند. آن ها دوست دارند مسئولیت اشتباهات خود را بر عهده بگیرند و معمولاً روی تمیزی، پاکیزگی و جزئیات تمرکز زیادی دارند؛ بنابراین اگر چیزی به شکل عالی پیش نرود، عصبانی می شوند و می توان گفت که جزو افراد عصبی هستند.

معمولاً خشم درونی زیادی دارند و سعی می کنند که عصبانیت را در درون خود نگه دارند و به کسی آسیبی وارد نکنند اما گاهی اوقات خشم و عصبانیت شان آنقدر شدید است که نمی توانید آن را کنترل کنند.

دی

دی ماهی ها شاید جزء خطرناک ترین افراد بعد از عصبانی شدن محسوب نشوند اما باز هم می توان گفت که در دسته بندی افراد عصبی قرار می گیرند. اگر کسی به آن ها توهین کند، هرگز تاب نمی آورند و خشمگین می شوند و به یک باره کلافه می گردند.

اگر اتفاقی بیفتد که باعث ناامیدی و بی انگیزگی آن ها شود، احتمالا می توانید خشم و عصبانیت را درون شان ببینید. معمولاً به راحتی به احساسات شان آسیب وارد می شود؛ بنابراین باید مراقب باشید که آنها را عصبانی نکنید.

اردیبهشت

اردیبهشتی ها هم تقریباً جزء افراد عصبی هستند اما شاید بتوان میزان عصبانیت آن ها را متوسط دسته بندی کرد. گاهی اوقات به قدری عصبانی می شوند که نمی توانند خودشان را کنترل کنند و در نتیجه آرام کردن آن ها کار راحتی نیست. زمانی که لجبازی شان شروع شود، نمی توان جلوی آن ها را گرفت. صدای خود را موقع عصبانیت بالا می برند و بهتر است که اطراف شان نباشید.

عصبانیت اردیبهشتی ها

تیر

تیر ماهی ها معمولاً حساس هستند اما اگر عصبانی شوند، آن را سر دیگران خالی نمی کنند. سعی می کنند که چیزی ابراز نکنند. تیر ماهی ها معمولاً وابسته به رفتار دیگران می باشند و همین وابستگی باعث می شود که اگر کاری طبق میل آنها پیش نرود، عصبانی شوند.

البته سعی می کنند که عصبانیت را در درون خود نگه دارند اما اگر این عصبانیت شدید باشد، متوجه خشم درونی آن ها می شوید. معمولاً هنگام خشم زیاد فریاد می کشند، کلمات زشت به کار می برند و شاید کار به کتک کاری هم برسد اما به طور کل این اتفاق در موارد نادری رخ می دهد.

آذر

آذر ماهی ها معمولاً عصبانی نیستند اما اگر عصبانی شوند، شبیه به یک بمب ساعتی عمل می کنند. آن ها سعی می کنند که هنگام خشم همه چیز را درون خودشان نگه دارند، مگر این که موضوع خیلی پیچیده و غیر قابل تحمل باشد. در غیر این صورت کاملاً خشم خود را ابراز می کنند. معمولا کلمات زشتی به کار می برند و شاید کمی توهین آمیز رفتار کنند. تنها راه ابراز خشم آذر ماهی ها از طریق کلمات است.

مهر

مهر ماهی ها معمولاً شرایط را تجزیه تحلیل می کنند اما اگر بی عدالتی ببینند، عصبانی می شوند و این موضوع آن ها را دیوانه می کند؛ اما به طور کلی افراد آرامی هستند. معمولا سعی می کنند که خیلی عصبانیت خود را ابراز نکنند و در این موضوع موفق هم عمل می کنند و شما نمی توانید متوجه خشم درونی شان بشوید و در نتیجه جزء افرادی هستند که احساسات خود را به خوبی مدیریت می کنند.

میزان خشم هر ماه

بهمن

اگر بهمن ماهی ها عصبانی شوند، خیلی راحت از صحبت کردن با طرف مقابل دست می کشند و سکوت می کنند و سعی می کنند که او را برای همیشه ترک کنند تا کمی آرام شوند. اگر با انجام این کار احساس آرامش پیدا نکنند، وارد مرحله دیگری از خشم می شوند و شاید کار به توهین و فحاشی برسد تا کمی آرام و ریلکس شوند.

معمولاً با حرف هایشان نیش و کنایه می زنند و شما را آزار می دهند و شاید بخواهند شما را تهدید کند اما این اتفاق در موارد خیلی نادری رخ می دهد و معمولاً به این مرحله شدید نمی رسند.

اسفند

اسفند ماهی ها حساس هستند و خیلی راحت به احساسات شان صدمه و آسیب وارد می شود و معمولاً سعی می کنند از کسی که به ان ها توهین کرده یا کار بدی در حقشان انجام داده انتقام بگیرند. چیزی که آن ها را عصبانی می کند این است که کسی بخواهد مسخره شان کند.

معمولا در شرایط بسیار خاص عصبانی می شوند که این اتفاق خیلی کم رخ خواهد داد. اگر بخواهیم آن ها را با 11 ماه دیگر مقایسه کنیم، می توانیم بگوییم که کم ترین میزان عصبانیت را دارند.

منبع : نمناک
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه