ارسال به دیگران پرینت

طالع بینی | طالع بینی زیبایی

میخوای بدونی چقدر زیبایی ؟ | طالع بینی زیبایی ماه‌های مختلف

زیبایی مفهومی فراگیر و چند بعدی است که اغلب به صورت زیبایی شناسی در دانش های مختلف بررسی می شود. در عموم، زیبایی به عنوان یک ویژگی از شیءی یا ایده ها و مفاهیم تعریف می شود که برای انسان ها جذاب و لذت بخش است. د

میخوای بدونی چقدر زیبایی ؟ | طالع بینی زیبایی ماه‌های مختلف

زیبایی مفهومی فراگیر و چند بعدی است که اغلب به صورت زیبایی شناسی در دانش های مختلف بررسی می شود. در عموم، زیبایی به عنوان یک ویژگی از شیءی یا ایده ها و مفاهیم تعریف می شود که برای انسان ها جذاب و لذت بخش است. دیدگاه های فردی و فرهنگی می توانند بر نظریه های زیبایی تأثیر بگذارند، اما عناصری مانند سازگاری، رقم افکنی، تناسب و تنوع در رنگ و فرم می توانند به عنوان ویژگی های کلی مورد توجه قرار گیرند. به طور خلاصه، زیبایی یک مفهوم چند رشته ای و پویاست که بسته به دیدگاه شخصی، محیط فرهنگی و معیارهای مختلف، می تواند معنای متفاوتی داشته باشد.

استفاده از یک دستمال کاغذی خیلی راحت صابون مسافرتی درست کن | توی سفر محتاج این ایده میشی! | طرز تهیه صابون مسافرتی در خانه + عکس

متولدین ماه اسفند


سمبل ماه اسفند حیوان ماهی و عنصر وجودشان آب است. متولدین ماه اسفند معروف به “با آرمان تفویض” هستند و ستاره حاکم آن ها نپتون است. اسفند ماهی ها زیباترین افراد دنیا هستند. متولدین این ماه به دلیل داشتن پیشانی و ابرو و موهای زیبا از متولدین سایر ماه ها زیباترند. اگر به چشمان متولدین این ماه نگاه کنید بسیار خطرناک است، زیرا نگاه آنها به قدری عمیق است که می توانید در آن غرق شوید.

متولدین ماه مرداد


سمبل ماه مرداد حیوان شیر و عنصر وجودشان آتش است. متولدین ماه مرداد معروف به جوان طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها خورشید است. حیوان شیر نماد شکوه و زیبایی است، لذا متولدین این ماه نیز انسان های کاریزماتیک و جذاب هستند. متولدین مرداد ماه با بینی های کوچک، چشمان زیبا و پوستی شفاف و درخشان بسیار زیبا به نظر می رسند. غیر ممکن است که ماه تولد شما مرداد باشید و مورد توجه دیگران قرار نگیرید.

۳. متولدین ماه مهر


سمبل ماه مهر ترازو و عنصر وجودشان هوا است. متولدین ماه مهر معروف به “با آرمان و ازدواج” هستند و ستاره حاکم آن ها ونوس (زهره) است. متولدین این ماه نیز زیبایی شگفت انگیزی دارند، زیرا صورت بیضی و پیشانی خمیده شکل آن ها خیلی کم یاب و خاص است. ابروهای زیبا، چشمان درشت، موهای نرم و لطیف از دیگر ویژگی های ظاهری قابل توجه متولدین این ماه می باشد. متولدین ماه بخاطر داشتن ظاهری گیرا زیاد مورد توجه دیگران قرار می گیرند.

۴. متولدین ماه آذر


سمبل ماه آذر اسب با سیمای انسان و عنصر وجودشان آتش است. متولدین ماه آذر معروف به “با آرمان کسب اطلاعات” هستند و ستاره حاکم آن ها ژوپیتر (مشتری) است. سمبل کمان مظهر زیبایی درخور توجه است. متولدین این ماه انسان های عاشق پیشه هستند و شخصیتی ماجراجو و هیجانی دارند. در چشمان متولدین آذر می توان به راحتی هیجان و انرژی را مشاهده کرد. این افراد غالبا موهایی ضخیم و پرپشت دارند و همه نگاه ها را به خود خیر می کنند.

متولدین ماه خرداد


سمبل ماه خرداد دوقولوها و عنصر وجودشان هوا است. متولدین ماه خرداد معروف به کودک طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها مرکوری (عطارد) است. افراد این ماه چهره ای به ظرافت عروسک و حالت صورتی بیضی شکل دارند. مدل موی مجعد آنها به چهره جذاب آنها جسارت خاصی می بخشد. چشمانی نافذ و درخشان دارند. متولدین خرداد ماه بسیار باهوش هستند. آنها زندگی را بسیار دوست دارند و این موضوع از لبخند های زیبایشان کاملا مشهود است.

۶. متولدین ماه شهریور


سمبل ماه شهریور فرشته و عنصر وجودشان خاک است. متولدین این ماه لب های ظریف و جذاب و چشمانی کنجکاو دارند. به طور کلی این افراد استخوان های ظریف و ظاهری ظریف و جذاب دارند. آنها چشمانی غمگین و در عین حال حالتی فرشته وار دارند که در واقع آنها را افرادی اندوهگین و دلشکسته نشان می دهد.

متولدین کدام ماه از بقیه ظاهر بهتری دارند

۷. متولدین ماه آبان


سمبل ماه آبان حیوان عقرب و عنصر وجودشان آب است. عقرب مظهر زیبایی ناپایدار است. متولدین ماه آبان معروف به “با آمان ها” هستند و ستاره حاکم آن ها پلوتو است. افراد این ماه نگاهی نافذ و باعظمت دارند. صورت آنها گرد است و موهای پرپشت و ضخیم دارند که جذابیت خاصی به آنها می بخشد. معمولاً افراد خوش تیپی هستند که توجه را به خود جلب می کنند.

متولدین ماه اردیبهشت


سمبل ماه اردیبهشت حیوان گاو نر و عنصر وجودشان خاک است. گاو نر نماد زیبایی پنهانی است. متولدین ماه اردیبهشت معروف به طفل شیرخوار طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها ونوس (زهره) است. یکی از بارزترین خصوصیات متولدین ماه حس دلسوزی نسبت به اطرافیانشان است که از چهره زیبایشان تابیده می شود. موها و چشمان آنها بسیار زیبا و شگفت انگیز است. شکی نیست که در رابطه با متولدین این ماه به زودی جذب چهره زیبا و اخلاق خاصشان می شوید.

۹. متولدین ماه فروردین


سمبل ماه فروردین حیوان قوچ و عنصر وجودشان آتش است. قوچ ،سمبل زیبایی در قدرت است. متولدین ماه فروردین معروف به نوزاد طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها مارس (مریخ) است. حالات چهره افراد این ماه کاملا عادی و معمولی است. متولدین این ماه شخصیتی قوی دارند که نمی توان آن را نادیده گرفت. آنها چشمان نافذ و ابروهای پرپشتی دارند که قرار است آن ها را خشن و عصبی نشان دهد.

۱۰. متولدین ماه دی


سمبل ماه دی حیوان بز و عنصر وجودشان خاک است. بز سمبل زیبایی در ظرافت است. متولدین ماه دی معروف به “با آرمان تجربه کردن” هستند و ستاره حاکم آن ها ساترن(زحل) است. فرم صورت افراد این ماه معمولا مستطیل شکل است و موهای تقریباً نازکی دارند، اگرچه متولدین این ماه ممکن است ملاک های زیبایی را نداشته باشند اما ویژگی های اخلاقی آنها بسیار جذاب و بی نظیر است. ابروهای آنها نیز پرپشت است، بنابراین همیشه بد اخلاق به نظر می رسند.

متولدین ماه بهمن


سمبل ماه بهمن مرد و دلو و عنصر وجودشان هوا است. دلو، سمبل یک موقعیت زیبایی مناسب است. متولدین ماه بهمن معروف به “با آرمان ایده آلیستی” هستند و ستاره حاکم آن ها اورانوس است. افراد این ماه حالت صورت چهارگوش و خطوط موهای بلندی دارند. چشم ها و مژه های درشت و درخشان، ظاهری عصبانی به متولدین این ماه می دهد. بهمن ماهی ها در کل زیاد جلوی آینه نمی روند.

۱۲. متولدین ماه تیر


سمبل ماه تیر حیوان خرچنگ و عنصر وجودشان آب است. خرچنگ، زشت ترین سمبل انتخاب شده است. متولدین ماه تیر معروف به تازه بالغ طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها ماه است. صورت گرد و گونه های بزرگ این افراد باعث می شود دیگران فکر کنند که در تنگا قرار گرفته اند. چشمان متولدین این ماه حاوی پیام های زیادی است و این همان خصوصیت اخلاقی است که آن ها را دوست داشتنی می سازد.

اگر این مقاله توجه تان را جلب کرده است حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین حتما از بخش نظرات دیدگاه‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه