ارسال به دیگران پرینت

حقوق بازنشستگان | متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان

بازنشستگان بخوانند | متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در سال جدید

رییس فراکسیون بازنشستگان و نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از اختصاص بودجه ۵۰ هزار میلیارد تومانی برای اجرای قانون متناسب‌ سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.

بازنشستگان بخوانند |  متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در سال جدید

 متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در سال جدید

رییس فراکسیون بازنشستگان و نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از اختصاص بودجه ۵۰ هزار میلیارد تومانی برای اجرای قانون متناسب‌ سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.

 مهدی عیسی زاده رییس فراکسیون بازنشستگان و نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در نشستی با کانون ‌های فرهنگیان سراسر کشور با اشاره به اختصاص بودجه ۵۰ هزار میلیارد تومانی برای اجرای قانون متناسب‌ سازی حقوق بازنشستگان در بودجه ۱۴۰۳ از سوی مجلس یازدهم گفت: تخصیص این اعتبار در راستای مطالبه عمومی و قانونی بازنشستگان بود و مجلس نشان داد معیشت و افزایش حقوق بازنشستگان در اولویت اصلی است و از این خط قرمز عبور نخواهد کرد.

حقوق بازنشستگان دوبرابر شد | خبر خوش آخر هفته برای بازنشستگان

عیسی زاده تاکید کرد: یکی از دلایل رد لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ مربوط به بازنشستگان بود که انشالله با اصلاحاتی که دولت انجام خواهد داد اعتبار ۵۰ همت متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان سال آینده اجرایی خواهد شد.
عیسی زاده در نشست با روسای کانون‌های فرهنگیان بازنشسته سراسر کشور با بیان اینکه طبق فرمول مصوب، باید ۴۰ درصد متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری از ابتدای سال آینده برای ۲میلیون و ۵۰۰ هزار نفر اجرایی شود؛ گفت: ضمنا سازمان تامین اجتماعی هم باید طبق ساز کارخود متناسب‌سازی را برای بازنشستگان در سال بعد اجرا کند.

منبع : ایلنا
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه