ارسال به دیگران پرینت

برق انداختن دیوار | برق انداختن دیوار بدون وایتکس

دوست داری در و دیوارهای خونت از تمیزی برق بزنه ببین! | ترفند برق انداختن دیوار و سنگ بدون وایتکس +ویدئو

برق انداختن دیوار حتما لزومی ندارد با وایتکس باشد در ادامه برای اطلاع از ترفند برق انداختن دیوار بدون وایتکس با ما همراه باشید.

دوست داری در و دیوارهای خونت از تمیزی برق بزنه ببین! | ترفند برق انداختن دیوار و سنگ بدون وایتکس +ویدئو

ترفند برق انداختن دیوار و سنگ بدون وایتکس

برق انداختن دیوار حتما لزومی ندارد با وایتکس باشد در ادامه برای اطلاع از ترفند برق انداختن دیوار بدون وایتکس با ما همراه باشید.

روش های طبیعی برای لکه بری

روغن زیتون برای تمیز کردن استیل

برای تمیز کردن و براق کردن سینک ظرف‌شویی، ظروف استیل و سبد‌های آبکش ابتدا باید آن ها را شست و بعد مقدار کمی روغن زیتون را روی پنبه ایی مالیده و سطوح مورد نظر خود را با آن مالش داده و در آخر با یک دستمال حوله ایی آن را تمیز کرده و از براقی آن لذت ببرید.

نمک برای تمیز کردن اتو

معمولاً اتوها بعد از مدتی کار کردن دچار لکه می شوند و این لکه ها بر روی لباس می افتد. برای برطرف کردن این لکه اتو را روشن کنید دقت کنید تا اتو روی بخار تنظیم نباشد. روی یکپارچه نمک بپاشید و پارچه را اتو کنید. خواهید دید که کف اتوی شما تمیز شده است.

شستن ظرف‌ها و شیشه ای

برای جرم گیری کردن ظرف های چینی و شیشه ایی دیگر نیاز نیست آن‌ها را درون وایتکس یا سفید کننده دیگر بگذارید بهتر است که ترکیبی از آب و سرکه سیب درست کنید. به این صورت که برای هر یک لیتر آب یک لیوان سرکه استفاده کنید و با گذاشتن ظروف در آن دوباره شاهد تمیزی و براقی آن ها باشید.

برطرف کردن لکه روی دستگیره و دستمال های آشپزخانه

با یک راهکار ساده می توان به راحتی لکه های موجود روی دستمال ها و دستگیره ها را از بین برد. برای این کار دستمال ها را درون ترکیبی از آب و نوشابه گاز دار به مدت یک ساعت قرار داده و بعد آن‌ها را آبکشی کنید.

با وایتکس قوری میشوری که خودتو به کشتن بدی؟ | ترفند سفید کردن قوری بدون وایتکس +ویدئو

تمیز کردن شیشه ها

دیگر نیازی نیست هزینه کرده و شیشه شورهای صنعتی بخرید. می توانید از مخلوط آب و الکل صنعتی استفاده کنید. برای این کار کافی است دو لیوان آب را با نصف لیوان الکل ترکیب کرده و بر روی شیشه خود اسپری کنید.

تمیز کردن لکه های داخل ماکروویو

با کشیدن لیمو ترش بر دیواره‌های چرب ماکروویو  می توانید لکه‌ها را برطرف کنید. ابتدا یک لیمو را نصف کرده و روی سطح مورد نظر مالیده و بعد با دستمال مرطوب آن را پاک کنید. خواهید دید که اثری از لکه ها نمانده است.

تمیز کردن سینک دستشویی

برای جرم گیری سینک دستشویی می توان از ترکیبی جوش شیرین، چند قطره لیموترش و آب که محلولی قوی است استفاده کرد. خواهید دید که سینک شما برق می زند.

تمیز کردن چربی های روی هود

اکثر خانم ها با این مشکل روبه رو هستند اما با یک راهکار ساده می‌توان به راحتی چربی‌های روی هود را پاک کرد. برای تمیز کردن مواد چسبناک می‌توان کمی الکل روی پارچه نرم ریخته و تا از بین چربی بمالید.

براق کردن ظروف نقره

بهترین راه برای سالم و تمیز نگه داشتن ظروف نقره این است که آن‌ها را نم دار کرده و با پودر ماشین لباسشویی مالش دهید تا جرم آن از بین رود و بعد آن‌ها را بشویید.

تمیز کردن سنگ‌های روی کابینت و سرامیک‌ها

با مخلوطی از الکل و نوشابه می توان برای تمیز کردن جرم های سنگ‌های روی کابینت و سرامیک‌های آشپزخانه استفاده کرد.

منبع: سحر هوم

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۳۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه