ارسال به دیگران پرینت

تیغ ماهی | ترفند جدا کردن تیغ ماهی

یکبار برای همیشه روش آسون و بی دردسر جدا کردن تیغ ماهی رو یاد بگیر! | با این روش به راحتی از شر تیغ ماهی راحت میشی! + ویدئو

برای اطلاع از ترفند جدا کردن تیغ ماهی با ما در ادامه همراه باشید.

یکبار برای همیشه روش آسون و بی دردسر جدا کردن تیغ ماهی رو یاد بگیر! | با این روش به راحتی از شر تیغ ماهی راحت میشی! + ویدئو

ترفند جدا کردن تیغ ماهی

برای اطلاع از ترفند جدا کردن تیغ ماهی با ما در ادامه همراه باشید.

قبل از شروع به تمیز کردن ماهی ، باید بدانیم که چگونه می خواهیم آن را بپزیم: به عنوان مثال برای پختن باس دریایی در پوسته نمک ، بهتر است فلس ها را جدا نکنید ، زیرا چنین غشای نازکی اجازه می دهد تا نمک بیش از حد نفوذ کند. گوشت و طعم حاصل را مختل می کند. برعکس ، برای پخت در فر ، ابتدا ترازوها باید برداشته شوند.

اگر می خواهید نحوه تمیز کردن ماهی را بیاموزید ، تمام مراحل زیر را دنبال کنید :

۱. از شکم شروع کنید

با شروع از باله و حرکت در جهت آبشش ، شکم ماهی را ببرید و تمام قسمتهای داخلی آن را بردارید (به این می گویند روده زدن).

عمرا اگه این غذارو جایی دیده باشی! | ترفند غذای عجله‌ای +ویدئو

۲. شستشو

شکم ماهی را در مقدار زیادی آب سرد بشویید تا همه آثار خون از بین برود (اگر می خواهید ماهی را در پوسته نمک بپزید ، این عمل تمیز کردن کافی است).

۳. حذف مقیاس ها

فلس ها را بر خلاف جریان طبیعی آنها بردارید ، یعنی از دم شروع کرده و به سمت سر حرکت کنید. اگر قصد دارید ماهی را فیله کنید و بنابراین پوست را بردارید ، این عمل اضافی است و در واقع فقط مسائل را پیچیده تر می کند ، زیرا هنگامی که فلس ها برداشته می شوند ، پوست ظریف تر می شود و جدا شدن از گوشت مشکل تر می شود.

۴. ماهی را به نصف ببرید

در این مرحله ، می توانید ماهی خود را از وسط نصف کنید: سر را روی سر بگذارید و ماهی را از سر تا دم برش دهید. از شروع از دم اجتناب کنید ، زیرا در این صورت شما می توانید بیش از حد گوشت را به هم وصل کنید.

۵. استخوان پشت را بردارید

هنگامی که ماهی را به نصف بردید ، ستون فقرات را بردارید. اکنون می توانید سر خود را در یک ضربه خرد کنید.

۶. استخوان های کوچکتر را بردارید

حالا می توانید استخوان های کوچکتر متصل به فیله ها را بردارید. با استفاده از موچین استخوان ماهی ، از سر شروع کرده و به صورت مورب کار کنید.

۷. پوست را بردارید

از دم شروع کنید: این کار بسیار ساده تر است زیرا می توانید از دم به عنوان “چنگ زدن” هنگام برداشتن پوست استفاده کنید. توجه: اگر قبلاً فلس ها را برداشته اید ، برداشتن پوست دشوارتر است و به صورت یک تکه جدا نمی شود.

۸. پوست را دور نیندازید

 پوست نباید دور ریخته شود: می توان از آن برای تهیه بسیاری از دستور العمل های خوشمزه غذاهای دریایی استفاده کرد.

برخی از دستور العمل ها

اکنون هنگام تهیه ماهی خود اطمینان دارید ، در اینجا چند پیشنهاد دستور العمل وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اگر از طرفداران ادویه و شبه قاره هستید ، این دستور تهیه ماهی چیپسی با ادویه جات هندی سریع و آسان تهیه می شود. این غذای ماهی در نارگیل برای طرز تهیه کرمی تر هند ، همچنین با استفاده از باس دریایی ، به لطف سرآشپز آتول کوچار تهیه شده است . برای طعم هایی که هنوز خوشمزه هستند اما کمی عجیب و غریب هستند ، ماهی دریایی خود را به خوبی به مواد ایتالیایی می رساند ، همانطور که در این دستور غذا برای ماهی راهب با پروشوتو و کنگر فرنگی آمده است . سرانجام ، این ماهی دریایی خوشمزه با دانه های کنجد ، سیر ، لوبیا و گوجه فرنگی از شهر سیسیلان کاتانیا سرچشمه می گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   اون که چیپسه جدا کردن. تیغ کو

   • ناشناس ارسالی در

    . این غذای ماهی در نارگیل برای طرز تهیه کرمی تر هند...خخخخخخ نمونه ترجمه بی معنی

  • محمد علایی ارسالی در

   اخه مرد مومن کدوم ماهی ما پول ی تن ماهی نداریم بخدا ی دونه گرفتم بر نهار سه نفر. با این وضع اقتصاد مردم اکثر اونم ما طبقه سه با سیلی صورتمونا سرخ نگه میداریم وگرنه ماهی مرغ گوشت برامون شده ی ارزو چی میگید بخدا

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی