ارسال به دیگران پرینت

برد پیت | خالکوبی برد پیت

خالکوبی فارسی برد پیت! | برد پیت چقدر خالکوبی داره +عکس

ویلیام بردلی پیت معروف به برد پیت بازیگر و تهیه‌کنندهٔ فیلم آمریکایی است. او برای نقش‌آفرینی‌هایش افتخارات مختلفی از قبیل یک جایزهٔ اسکار، یک جایزهٔ فیلم بفتا و دو جایزهٔ گلدن گلوب برنده شده‌است در ادامه برای مشاهده خالکوبی‌های برد پیت با ما همراه باشید.

خالکوبی فارسی برد پیت! | برد پیت چقدر خالکوبی داره +عکس

خالکوبی فارسی برد پیت!

ویلیام بردلی پیت معروف به برد پیت بازیگر و تهیه‌کنندهٔ فیلم آمریکایی است. او برای نقش‌آفرینی‌هایش افتخارات مختلفی از قبیل یک جایزهٔ اسکار، یک جایزهٔ فیلم بفتا و دو جایزهٔ گلدن گلوب برنده شده‌است در ادامه برای مشاهده خالکوبی‌های برد پیت با ما همراه باشید.

از تاریخ تولد آنجلینا جولی گرفته تا طرحی ساده از یک مرد مرموز، برد پیت خالکوبی های زیادی دارد.

در حقیقت، پیت بسیاری از خالکوبی های خود را به جولی که خود نیز علاقه ی زیادی به خالکوبی دارد و همینطور فرزندان شان اختصاص داده است.

با این حال، پیت ۵۹ ساله نظر خود را درباره ی خالکوبی زدن فرزندانش روشن کرده است. در حقیقت، آنجلینا جولی در سال ۲۰۱۴ در مصاحبه ای گفت که پیت که آن زمان همسرش بود دوست ندارد فرزندان شان در زمینه ی خالکوبی زدن دنباله روی او باشند.

جولی در این مصاحبه گفت: «این به خصوص برای پدرها و دخترهایشان سخت است. به دلایلی، مردها به خالکوبی زدن دخترهایشان یک کمی حساس ترند.»

پیت بیشتر اوقات خالکوبی هایش را در مراسم ها می پوشاند، اما گاهی هم آن ها را به رخ می کشد.

در ادامه نگاهی به خالکوبی های برد پیت و معنای آن ها خواهیم داشت.

حرف اول نام اعضای خانواده اش

روی دست راست برد پیت یک طرح صلیب مانند وجود دارد که یک سمت آن حرف A و سمت دیگرش حروف M، P، Z، S، K و V حک شده است.

A حرف اول نام همسر سابق پیت، آنجلینا جولی است و بقیه، حرف اول نام فرزندان شان، مدکس، پکس، زهارا، شایلو، ناکس و ویوین.

تاریخ تولد آنجلینا جولی

پیت در سال ۲۰۱۴ هنگام دست تکان دادن برای طرفدارانش بعد از یک قوتوکال فیلم Fury، خالکوبی دیگری که به همسر آن زمانش، جولی اختصاص داده بود را نمایان کرد.

این خالکوبی که در قسمت تحتانی شکم پیت قرار داشت، تاریخ تولد جولی به زبان خمر، زبان رسمی کشور کامبوج بود.

اما به نظر می رسد پیت بعداً این خالکوبی را با لیزر پاک کرده است، چرا که حالا به جای آن کلمات «آلفا» و «امگا» به چشم می خورد.

شعری از مولانا

پیت در قسمت داخلی بازوی راست خود این شعر از مولانا، شاعر مشهور ایرانی را خالکوبی کرده است: «آنجا دشتی است، فراتر از همه تصورات راست و چپ. تو را آنجا خواهم دید.»

این شعر احتمالاً برگردان انگلیسی این ابیات مولانا است: «از کفر و ز اسلام برون صحرائیست / ما را به میان آن فضا سودائیست / عارف چو بدان رسید سر را بنهد / نه کفر و نه اسلام و نه آنجا جائیست»

شباهت باورنکردنی سهراب پاکزاد به مادرش+عکس

گفته می شود پیت این خالکوبی را درست پیش از ازدواجش با جولی در سال ۲۰۱۴ انجام داده بود.

در کنار شعر مولانا، طرحی از یک مرد با سایه اش وجود دارد.

کرگدن و جمجمه

پیت در مراسم افتتاحیه ی اکران فیلم Bullet Train در سال ۲۰۲۲، با دامن بر روی فرش قرمز حاضر شد که خالکوبی های روی پاهایش را نمایان کرد، یکی سر یک کرگدن بر روی پای راستش و دیگری یک جمجمه ی انسان بر روی پای چپش.

موتورسیکلت

پیت در قسمت بیرونی بازوی چپش خالکوبی ای به شکل یک موتورسیکلت دارد که تصور می شود به علاقه ی او به موتورسیکلت اشاره داشته باشد.

مرد یخی

پیت یک خالکوبی هم روی ساعد دست چپ خود از کهن ترین مومیایی طبیعی یافت شده، «اوتسی» مرد یخی دارد که در زیر آن با حروف بزرگ نوشته شده INVICTUS. این کلمه در زبان لاتین به معنای «شکست ناپذیر» است.

گردباد و خطوط صاف

پیت چند خالکوبی هم در پشت خود دارد. یکی از آن ها چند خط صاف، بدون شکلی مشخص است که گفته می شود کار دست همسر سابقش، جولی است.

او یک خالکوبی هم به شکل گرد روی پهلوی چپ خود دارد.

 

 
منبع : رزیاتو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه

    تبلیغات متنی