ارسال به دیگران پرینت

کالابرگ | آخرین خبر | مردمی سازی یارانه

کالابرگ الکترونیک شارژ شد | خانوارها امکان خرید دارند

در قالب این طرح بالغ بر ۵۰ هزار فروشگاه در سرتاسر کشور به این سامانه متصل شده‌اند که برنامه شرکت فارا رساندن تعداد فروشگاه‌های ارائه دهنده خرید اعتباری به بیش از ۶۰ هزار فروشگاه تا پایان خرداد ماه سال جاری است.

کالابرگ الکترونیک شارژ شد | خانوارها امکان خرید دارند

براساس اعلام شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان (فارا)،هادی کاشف با اشاره به اعلام واریز یارانه خرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار و شارژ اعتبار خرید کالابرگ الکترونیکی، گفت: یارانه بگیران از امروز می‌توانند از اعتبار یارانه در قالب کالابرگ الکترونیکی اقلام اساسی خود را خرید کنند‌

همچنین چنانچه سرپرستان خانوار در ماه گذشته از  کالابرگ الکترونیکی  استفاده نکرده باشند، رقم کامل یارانه برایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

اعتبار کالا برگ الکترونیکی امشب شارژ شد | امکان خرید از ۶۰ هزار فروشگاه برای خانوارها

وی همچنین اظهار داشت: در قالب این طرح بالغ بر ۵۰ هزار فروشگاه در سرتاسر کشور به این سامانه متصل شده‌اند که برنامه شرکت فارا رساندن تعداد فروشگاه‌های ارائه دهنده خرید اعتباری به بیش از ۶۰ هزار فروشگاه تا پایان خرداد ماه سال جاری است.

مدیرعامل فارا افزود: سرپرستان خانوار از طریق اپلیکیشن شما می‌توانند ریز تراکنش‌های خرید خود از طریق کالابرگ را مشاهده کنند.

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه