ارسال به دیگران پرینت

قتل فجیع خواهر | خواهر سوزی در شرق تهران!

قتل فجیع خواهر به دست برادر در تهران | زن جوان زنده زنده سوزانده شد + عکس های دردناک

زن جوانی که توسط برادرش به آتش کشیده شده بود در بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری جانباخت!

قتل فجیع خواهر به دست برادر در تهران | زن جوان زنده زنده سوزانده شد + عکس های دردناک

دوشنبه دهم اردیبهشت ماه، پرسنل انتظامات بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری، مرگ مشکوک زن جوانی را روی تخت بخش اورژانس این مرکز درمانی، پلیس گزارش کردند.

1565905_193

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم پای در بیمارستان مورد نظر گذاشتند و با جسد زن جوانی مواجه شدند که براثر سوختگی به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مقتوله به دلایل نامشخصی توسط برادرش در یک خودروی شاسی‌بلند هدف ضربات چاقو قرار گرفته و سپس با پاشیدن بنزین روی بدنش، زنده زنده سوزانده شده است همچنین متهم در جریان ارتکاب جنایت خودش دچار سوختگی شده است.

در بررسی‌ها بیشتر مشخص شد، پس از آتش‌سوزی در خودرو، حریق توسط یک فرد غریبه با کپسول آتش‌نشانی خاموش شده و خواهر و برادر جوان به دلیل سوختگی به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری منتقل شده است.

پس از پایان تحقیقات میدانی، تیم جنایی از سوی قاضی محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه دوم دادسرای امور جنایی ماموریت پیدا کردند تا پس از سیر مراحل اقدامات درمانی، متهم را بازداشت و تحت‌الحفظ برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده به دادسرای امور جنایی منتقل کنند.

جسد مقتوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و حال جسمی عامل این جنایت هولناک در بیمارستان مساعد گزارش شده است.

 

 
 

 

 

منبع: دنیای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی