ارسال به دیگران پرینت

فال تاروت | فال تاروت فردا ۸ اردیبهشت

فال تاروت | فال تاروت فردا ۸ اردیبهشت | سرنوشت چی برات میخواد؟! + تفسیر دقیق

برای مطالعه فال تاروت فردا ۸ اردیبهشت خود با ما در ادامه همراه باشید.

فال تاروت | فال تاروت فردا ۸ اردیبهشت | سرنوشت چی برات میخواد؟! + تفسیر دقیق

فال تاروت فردا 8 اردیبهشت

برای مطالعه فال تاروت فردا ۸ اردیبهشت خود با ما در ادامه همراه باشید.

فال تاروت برای متولدین فروردین:

کارت ابله: ممکن است تغییراتی در برنامه هایی که برای روزتان داشته اید پیش بیایند، ولی اگر انعطاف پذیری خود را حفظ کنید خواهید دید این تغییرات ناخواسته خیلی هم خوشایند می توانند باشند. امروز از لحاظ روحی خیلی خسته اید و حال و حوصله هیچ کاری را ندارید، در عوض انرژی جسمی فراوانی دارید و احساس می کنید از پس انجام هر نوع کار فیزیکی بر می آیید. از خانه بیرون بروید، تمام روز را برای لم دادن روی آن کاناپه لعنتی وقت خواهید داشت!

فال تاروت برای متولدین اردیبهشت:

کارت اعتدال: امروز از یک طرف دوست دارید در خانه بمانید و از طرفی هم کارهایی دارید که برای انجام آنها باید از منزل خارج شوید و کمی اینور و آنور بدوید. هر کاری که می خواهید بکنید بهتر است زودتر دست به کار شوید، شاید حتی بتوانید وقت کافی برای رسیدن به هر دوی آنها را داشته باشید. احساس می کنید کسی که دوست دارید از روی قصد و غرض دارد آزارتان می دهد. کافی است کمی از وقتتان را در اختیار او بگذارید تا ببینید تنها چیزی که او می خواهد توجه شما است

فال تاروت برای متولدین خرداد:

کارت ابله : امروز انگار دارید با دیگران به زبانی دیگر حرف می زنید که برایشان قابل درک نیست و حرف شما را نمی فهمند. خودتان را اذیت نکنید و با رفتار و عملتان پیام خود را به دیگران انتقال دهید، گاهی کلمات قدرت کافی برای بیان حرف ها را ندارند. در مورد مسائل عاطفی نباید منتظر تحسین دیگران باقی بمانید، آن چه برای تایید احساستان مورد نیاز است در وجود خودتان قرار دارد و این خودتان هستید که باید آن را تایید نمایید.

فال ابجد | فال ابجد فردا 8 اردیبهشت | طالعت روشنه! + تفسیر دقیق

فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت چرخ سرنوشت : امروز نگذارید هیچ چیزی نگرش مثبتی که به زندگی دارید را تغییر دهد و نگذارید نگرانی در مورد این که دیگران راجع به شما و کارهایتان چه فکری می کنند روزتان را خراب کند. دوره جدیدی در زندگیتان آغاز شده است که در آن خواهید توانست پیشرفت بسیاری داشته باشید و به اهدافتان برسید. کلید موفقیت شما این است که هر نوع سوء تفاهمی را از بین ببرید و اگر در مورد چیزی صداقت نداشته اید حقیقت را بیان کنید و با وجدانی آرام به جلو بروید.

فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت درویش : امروز دوست دارید جنبه خیرخواه وجود خودتان را به دیگران نشان دهید، ولی متاسفانه برخی از حرف ها و رفتارهایتان باعث می شوند که نیات خیر شما نادیده گرفته شده و یا حتی اشتباه برداشت شوند، پس بهتر است کمتر حرف زده و بیشتر عمل کنید. شما آماده حرکت هستید، فقط فکر می کنید که یک مانع سر راهتان قرار دارد. اما خوب که نگاه کنید خواهید دید این مانع چیزی جز نگرشی ذهنی شما و ناتوانیتان در تصمیم گیری همراه با اعتماد به نفس نیست.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت شیطان : امروز ممکن است با افرادی مواجه شوید که بین حرف ها و رفتارشان هماهنگی وجود ندارد. ولی چیزهایی در کار هستند که شما نمی دانید و این ناهماهنگی از این مسائل ریشه می گیرد. اگر کمی صبر کنید به دلیل اصلی این ماجرا پی خواهید برد. مردم شما را به عنوان فردی آگاه قبول دارند و این بدین معنی است که به توصیه هایی که شما می کنید اهمیت می دهند و راهی که می گویید را با خیال راحت انتخاب می کنند، از این قدرت خود درست استفاده کنید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت ارابه : با وجود این که دوستانتان از شما برای دورهمی دعوت کرده اند، خودتان هم به خوبی می دانید که دلخوری هایی بین شما وجود دارند که روابط شما را تحت تاثیر قرار داده اند. از فرصتی که برای وقت گذراندن با یکدیگر دست داده است نهایت استفاده را ببرید و سعی کنید مشکلاتتان را قبل از این که بزرگتر شوند حل کنید. اگر برنامه سفر در سر دارید فعلا زمان خوبی برای قطعی کردن برنامه هایتان نیست، زیرا ممکن است موانعی بر سر راهتان قرار بگیرند.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت کیمیاگر : امروز دارید کارهایی می کنید که دوست دارید آنها را تا جای ممکن و تا زمان رسیدن به نتیجه از دیگران مخفی کنید، اصلا نگران نباشید و خودتان را لو ندهید، دیگران آنقدر سرشان شلوغ است که اصلا حواسشان به این که شما دارید چکار می کنید نیست. پس صبر کنید تا رازتان را در زمان مناسب و با افراد مناسب در میان بگذارید. امروز وقت استراحت مطلق است. تا هروقت که دلتان می خواهد بخوابید و خستگی دیروز را از تن به در کنید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت امپراطور : رسیدن به یکی از اهداف دراز مدتتان باعث خوشحالی و هیجان بسیار زیاد شما شده است و دارید با خوش بینی تمام به آینده و کارهایی که می خواهید انجام دهید فکر می کنید. وقتی از تمام توان و انرژی خود استفاده کنید شک نداشته باشید که موفقیت به سراغتان خواهد آمد، کافی است با جریان پیش بروید و اولویت هایتان را مشخص کنید. یادتان باشد که دوستانتان را نسبت به عشقتان در اولویت قرار ندهید، این کار او را بسیار ناراحت خواهد کرد.

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت پاپ : شما انسانی هستید که قلبی بزرگ، سخاوتمند و بخشنده دارید و با تمام وجود از خودتان برای دوستان و عزیزانتان مایه می گذارید، اما وای به روزی که احساس کنید دارد از شما سوء استفاده می شود، آنگاه هیچ چیز جلوی شما را نخواهد گرفت. اگر این احساس خشم شما را برانگیخته است ممکن است کمی جر و بحث در پیش داشته باشید. روز خودتان را خراب نکنید و اوقاتتان را به خاطر کسانی که ارزشش را ندارند تلخ نکنید.

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت عشاق : در روابط عاطفی خود از پذیرفتن اشتباهاتتان هراسی نداشته باشید. اگر خطایی از شما سر زده آن را بپذیرید و سعی در جبران آن داشته باشید. امروز ممکن است با وجود این که خودتان نیاز به کمک دارید به کمک دیگران بروید، اما یادتان باشد که با این کار از مشکل خودتان فرار نکنید و اگر موقعیت خودتان فوریت بیشتری دارد اول به فکر مشکل خودتان باشید. این روزها همه به اندازه کافی خودشان سرشان شلوغ است و دیگران هم باید این مسئله را درک کنند.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت اعتدال : احساس کسالت و بیحوصلگی می کنید و این حس می تواند روزی آرامش بخش را به یک روز همراه با سردرگمی و ملالت تبدیل کند. شاید حتی ناگهان تصمیم بگیرید بیخیال برنامه هایی شوید که برای امروزتان داشته اید. هر چه کار کرده اید بس است، امروز دیگر زمان استراحت کردن است! البته حواستان باشد بیش از اندازه دیوانه بازی در نیاورید و برای خودتان دردسر درست نکنید، همیشه و برای هر چیزی حد و حدود قائل شده و اعتدال را رعایت کنید.

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه