ارسال به دیگران پرینت

خودرو | ثبت نام خودرو | زمان ثبت نام خودرو

زمان ثبت نام خودروهای وارداتی برای متقاضیان اعلام شد

زمان ثبت نام خودرو های وارداتی اعلام شد متقاضیان بخوانید

زمان ثبت نام خودروهای وارداتی برای متقاضیان اعلام شد

زمان ثبت نام خودرو های وارداتی اعلام شد متقاضیان بخوانید

طبق اعلام سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، متقاضیان خرید خودروهای وارداتی از ساعت ۱۲ ظهر فردا شنبه (۶ اسفند ماه) برای ثبت درخواست خود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو مراجعه کنند.

 

چهارشنبه هفته گذشته (سوم اسفند ماه)، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از آغاز ثبت‌نام برای خودروهای خارجی وارده شده از هفته دوم اسفند ه خبر داد و اعلام کرد که فروش از طریق سامانه یکپارچه انجام خواهد شد. 

خبر‌خوش ایران خودرو | فروش فوری ایران خودرو از فردا آغاز میشود

اساس اطلاعات منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، ثبت‌نام خودروهای وارداتی از فردا (شنبه) آغاز می‌شود و شرکت‌کنندگان در این قرعه کشی علاوه بر داشتن شرایط قرعه‌کشی خودروهای داخلی همچون داشتن گواهینامه، نداشتن پلاک فعال و...، بایستی ۵۰۰ میلیون تومان در حساب بانکی خود بلوکه کنند.

طبق اعلام امید قالیباف به ایسنا و آن طور که در صفحه توییتر خود اعلام کرده است؛ متقاضیان خرید خودروهای وارداتی از ساعت ۱۲ ظهر فردا (شنبه ۶ اسفند ماه)، به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو مراجعه کنند و طبق شرایطی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده است، ثبت‌نام کنند 

وی تاکید کرده است که زمان ثبت‌نام اولویت محسوب نمی‌شود.

همچنین گفتنی است که طبق اعلام مدیر طرح واردات خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، با توجه به تعداد ثبت‌نام برای تعداد خودروهای عرضه‌ای تصمیم‌گیری خواهد شد، اما حداقل فروش ۱۰۰ هزار خودرو در یک بازه شش ماهه دیده شده است. متقاضیان بایستی مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را در حساب وکالتی خود مسدود کنند تا زمانی که حق تقدم مشخص شود و طبق نوبت تعیین شده، بر اساس خودروهایی که عرضه و ثبت‌نام می‌شود، مبلغ اولیه را تکمیل وجه و واریز کنند.

 

 

منبع: دنیای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • حمید ارسالی در

   طرح ۵۰٪نقد ۵۰٪قسط حداقل سه ساله تاپنح ساله سنددررهن هم درنظربگیرید خریداران واقعی اینها هستند بقیه دلال هستنددراین مدت سه الی پنج سال آرامش بازاررافراهم کنید

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی