ارسال به دیگران پرینت

معوقات | معوقات فرهنگیان | پرداخت معوقات فرهنگیان

معوقات فرهنگیان تا اخر امسال واریز میشود + جزییات

زمان پرداخت معوقات فرهنگیان تا اسفند ماه پرداخت میشود

معوقات فرهنگیان تا اخر امسال واریز میشود + جزییات

زمان پرداخت معوقات فرهنگیان تا اسفند ماه پرداخت میشود

یوسف نوری بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در خلخال اظهار کرد: به سرعت در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه هستیم تا ۲۵ اسفندماه معوقات فرهنگیان را در اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان در سال‌جاری پرداخت کنیم و در کنار آن معوقات باقیمانده فرهنگیان را نیز به سرعت واریز خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: معلمان نباید نگران رتبه خود باشند چرا که به صورت دقیق رتبه معلمان در فرآیند بررسی پرونده‌ها و نظر هیئت ممیزه مشخص خواهد شد و اگر ایراد و اشکالی نیز باشد در احکام سال آینده اصلاح می‌شود.

زمان واریز عیدی بازنشستگان اعلام شد | بازنشستگان ۱۵ اسفند حساب خود را چک کنند

وزیر آموزش و پرورش گفت: رتبه معلمان هیچ ربطی به سنوات آنها ندارد بلکه بر اساس قوانین و مقررات مصوب در مجلس رتبه‌بندی با جمع‌بندی مدارک و مستندات انجام می‌شود و اگر ایرادی نیز وجود داشته باشد، قابل اصلاح است.

نوری با تأکید بر اینکه رتبه‌بندی تازه آغاز شده و به هیچ وجه به نقطه پایانی نرسیده است، افزود: معلمان باید هر سال نسبت به به‌روزرسانی مدارک و مستندات خود اقدام کنند تا در جایگاه و رتبه واقعی خود قرار گیرند.

 

نتیجه قطعی مسمومیت را وزارت بهداشت اعلام می‌کند

وزیر آموزش و پرورش در مورد مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان در قم و بروجرد نیز خاطرنشان کرد: ما منتظر نتیجه نهایی بررسی‌ها از سوی وزارت بهداشت در این حوزه هستیم و نمی‌توانیم خودمان در این زمینه نظری را ارائه کنیم.

کارگران توجه کنند | عیدی به این نوع از کارگران تعلق نمی‌گیرد!

نوری در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: در بروجرد مسمومیت‌ها ناشی از گاز CO بوده که برای برخی از دانش‌آموزان ناراحتی ایجاد شده که خوشبختانه دانش‌آموزان بستری از بیمارستان ترخیص شدند.

وی بیان کرد: با ریشه‌یابی که دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌دهد، نظریه قطعی را صادر کرده و پیگیری‌های قانونی نیز به انجام خواهد رسید.

منبع: فرتاک نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی