ارسال به دیگران پرینت

کارت سوخت | کارت سوخت شخصی

استفاده از کارت سوخت شخصی در سال 1402 الزامی شد!

طبق گفته‌های یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ تمام افارد از سال آینده باید از کارت سوخت شخصی خود استفاده کنند. برای اطلاع از جزئیات استفاده از کارت سوخت شخصی در سال 1402 باما در ادامه همراه باشید.

استفاده از کارت سوخت شخصی در سال 1402 الزامی شد!

استفاده از کارت سوخت شخصی در سال 1402 الزامی شد!

طبق گفته‌های یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ تمام افارد از سال آینده باید از کارت سوخت شخصی خود استفاده کنند. برای اطلاع از جزئیات استفاده از کارت سوخت شخصی در سال 1402 باما در ادامه همراه باشید.

هادی بیگی نژاد عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ اعلام کرد: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق در روز گذشته همه افراد جامعه در سال آینده باید از کارت سوخت شخصی استفاده کنند. 

یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ اعلام کرد: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق در روز گذشته همه افراد جامعه در سال آینده باید از کارت سوخت شخصی استفاده کنند.

هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: «در ‎کمیسیون تلفیق مصوب شد تا همه افراد جامعه از ‎کارت سوخت شخصی استفاده کنند. این کار مانع زیادی برای قاچاق ‎سوخت ایجاد خواهد کرد. وقتی سوخت گران نمی‌شود، برای حفظ ثروت ملی لازم است بر توزیع آن نظارت بیشتری صورت گیرد.

آیا سهمیه کارت های سوخت درحال تغییر است ؟

البته ممکن است معدودی هم کارت را گم کنند، وزارت نفت باید برای ایشان کارت اضطراری داشته باشد. البته می‌بایست استفاده کنندگان مشخص باشند. در شرایطی که فاصله قیمتی ‎بنزین داخل کشور با خارج، ده برابر است و مصرف هم خیلی بالاست، باید بر توزیع آن کنترل جدی داشته باشیم.»

بررسی جزئیات لایحه بودجه 1402 شب گذشته در کمیسیون تلفیق پایان یافت و پس از فرصت یک هفته ای برای ثبت پیشنهادات نمایندگان، مجلس شورای اسلامی از ششم اسفند ماه در جلسات علنی به بررسی گزارش کمیسیون تلفیق پیرامون جزئیات لایحه بودجه 1402 خواهد پرداخت

منبع: انتخاب
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی