ارسال به دیگران پرینت

وام | وام قرض الحسنه | دریافت وام قرض الحسنه | وام برای یارانه بگیران

طرح جدید برای یارانه بگیران | دریافت وام قرض الحسنه برای یارانه بگیران + جزییات

جزییات بیشتر برای دریافت وام به یارانه بگیران را در ادامه مطلب بخوانید

طرح جدید برای یارانه بگیران | دریافت وام قرض الحسنه برای یارانه بگیران + جزییات

جزییات بیشتر برای دریافت وام به یارانه بگیران را در ادامه مطلب بخوانید

وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و امروزه یکی از راهکارهایی است که مردم از آن برای تأمین نقدینگی لازم برای کارهای مختلف خود استفاده می‌نمایند. وام بانکی مجموعه‌ای از وام‌ های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانکی به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود.

بازنشستگان بخوانند! | شروط دریافت وام قرض‌الحسن

برای ثبت نام وام با کارمزد صفر کلیک کنید

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از تصویب حذف کارمزد وام قرض‌الحسنه بانک رسالت در شورای فقهی بانک مرکزی خبر داد.

محمدحسین حسین‌زاده گفت: ۱۵ سال است که بر مدل اجرایی حذف کارمزد وام قرض‌الحسنه کار کردیم که این موضوع به تازگی در شورای فقهی بانک مرکزی به تصویب رسید و به زودی ابلاغ خواهد شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت ادامه داد: از سال آینده وام‌های قرض الحسنه بانک قرض الحسنه رسالت بدون‌کارمزد خواهد بود. در این مدل، هزینه خدمات اعم از دریافت کارت و پیامک و ... را خود مشتریان پرداخت خواهند کرد‌چرا که بانک رسالت نیز بدون شعبه است و طبیعتا بانک هزینه‌ای برای خدمات نمی‌پردازد بنابراین وام‌ها‌ هم کارمزدی نباید داشته باشند. این مدل در جامعه اسلامی و نظام بین‌المللی قابل اجراست که از لحاظ شرعی نیز بدون هیچ مشکل و ابهامی است.

سعید شمسی نژاد مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز در این نشست با بیان اینکه به‌زودی برای برخی وام‌های بانک ما نیز کارمزد‌ خذف خواهد شد؛ اظهار کرد: این حرکت‌ خوب آغاز شده و هدف این است که به مرور پرداخت تمام وام های بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز با کارمزد صفر باشد.

شرایط وام ۳۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۱۵ ساله

 «محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی» عصر امروز با حضور در خبرگزاری فارس به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

وی در بخشی از این گفت‌وگو جزئیاتی جدید از تسهیلات ویژه‌ای که برای زلزله زدگان خوی در هیئت دولت به تصویب رسیده است را تشریح کرد.

متقاضیان وام بانکی بخوانند | دریافت وام 20 میلیونی فقط با کارت ملی و یک برگ چک

محمدصادق معتمدیان اظهار کرد: حدود ۲۱۲۰ واحد مسکونی در زلزله اخیر آسیب جدی دیدند و باید تخریب و به طور کامل بازسازی و نوسازی شوند. به تمامی این واحدها ۶۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض تعلق می‌گیرد، همچنین به واحدهای روستایی ۲۵۰ میلیون تومان و واحدهای شهری ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات با بازپرداخت ۱۵ ساله و سود ۴ درصد پیش بینی شده است که به سرعت توسط تمامی بانک‌های شهرستان خوی پرداخت شود.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: ۱۱ هزارو ۱۰۰ واحد مسکونی که آسیب جزئی دیده بودند نیز شناسایی شده که به این واحدها ۳۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض و ۴۰ میلیون تومان تسهیلات ۶۰ ماهه با سود ۴ درصد پرداخت می‌شود.

معتمدیان در خصوص پرداخت تسهیلات به واحدهای دامی آسیب دیده نیز گفت: ۵۵۰۰ واحد دامی شناسایی شده که در زلزله آسیب دیدند، به هر کدام از این واحدها ۲۰ میلیون وام بلاعوض و ۳۰ میلیون تومان تسهیلات ۶۰ ماهه با سود ۴ درصد پرداخت می‌شود.

 

وی تاکید کرد: همچنین با توافقاتی که با بنیاد مستضعفان انجام شده، مقرر شده تمامی میلگرد و سیمان موردنیاز جهت بازسازی و نوسازی واحدهای آسیب دیده توسط این نهاد به مردم اهدا شود.

استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: آواربرداری واحدهای تخریب شده به طور رایگان انجام خواهد شد همچنین تمهیداتی پیش بینی شده که مجوزهای ساخت و ساز نیز به طور رایگان صادر شود.

معتمدیان تصریح کرد: یکی از تاکیداتی که آیت الله رئیسی در سفر سرزده به استان داشتند، این بود که باید توجه ویژه‌ای به مستاجران شود، چرا که این تسهیلاتی که پیش بینی شده صرفاً برای رفع مشکلات صاحب خانه هاست و مستاجران که اسباب زندگی شان آسیب شده نیز باید دغدغه هایشان برطرف شود، بدین سبب ۳۳۵۰ فقره آسیب به لوازم خانگی شناسایی شد که به هر کدام از این خانوارها ۲۰ میلیون تومان وام بلاعوض و ۳۰ میلیون تومان تسهیلات ۶۰ ماهه با سود ۴ درصد پرداخت خواهد شد

استاندار آذربایجان غربی این خبر خوب را به زلزله زدگان خوی داد که تمامی وام‌هایی اعطایی با مهلت تنفس ۶ ماه پرداخت خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به ۲۱۲۰ واحدی که به طور کامل آسیب دیده‌اند که ۵۰ میلیون تومان تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت خواهد شد تا بتواند کمک حالی برای اجاره مسکن باشد

منبع: فردا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی