ارسال به دیگران پرینت

قیمت پراید | کاهش قیمت پراید

پراید ارزان شد | کاهش چشمگیر قیمت پراید در آخرین روز هفته+لیست قیمت

قیمت پراید ریخت و پژو ۲۰۷ رکورد افزایش قیمت را زد.

پراید ارزان شد | کاهش چشمگیر قیمت پراید در آخرین روز هفته+لیست قیمت

قیمت پراید ریخت و پژو ۲۰۷ رکورد افزایش قیمت را زد.

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش ۱۰ میلیونی قیمت خودروهای پژو است به طوری که در بین این خودروها ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ امروز به ۴۵۰ میلیون تومان رسیده و ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۴۷۰ میلیون تومان رسید.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در ۲۴ ساعت گذشته تغییر چندانی نداشت و با حدود ۵۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ با ۳۰ میلیون تومان افزایش به ۷۶۰ میلیون تومان رسید و پژو ۲۰۷ MC مدل ۱۴۰۱ با افزایش ۱۰ میلیون تومانی به قیمت ۶۹۸ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ با ۱۱ میلیون تومان افزایش به ۵۹۱ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۱ آن نیز با ۱۲ میلیون تومان افزایش به ۶۰۲ میلیون تومان رسید.

پژو پارس LX TU۵ مدل ۱۴۰۱ امروز به ۵۶۲ میلیون تومان و پژو پارس LX TU۵ مدل ۱۴۰۰ نیز امروز به ۵۴۱ میلیون تومان رسید.

 

ریزش قیمت پراید و افزایش کوییک

در بین خودروهای پراید، مدل ۱۱۱ آن امروز با کاهش ۲ میلیون تومانی به ۲۹۸ میلیون تومان رسید و مدل ۱۳۱ آن نیز با ۲ میلیون تومان افزایش امروز با قیمت ۲۸۶ میلیون تومان فروخته می‌شود. پراید ۱۵۱ اما افزایش قیمت داشت به طوری که مدل ۱۴۰۱ آن با ۱۰ میلیون تومان افزایش به ۲۶۵ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز با ۱۱ میلیون تومان افزایش به ۲۵۵ میلیون تومان رسید.

خودروهای تیبا نیز در این مدت از افزایش قیمت‌ها در امان نبودند به طوری که تیبا صندوق‌دار مدل ۱۴۰۱ به ۳۱۳ میلیون تومان و مدل ۱۴۰۰ آن نیز به ۳۰۲ میلیون تومان رسیده‌ است.

خودروی کوییک دنده‌ای معمولی مدل ۱۴۰۰ با افزایش ۶ میلیون تومانی به ۳۰۶ میلیون تومان رسید و کوییک مدل ۱۴۰۱ نیز با افزایش ۷ میلیون تومانی به ۳۱۷ میلیون تومان رسید.

خودروی کوییک اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ با افزایش۶ میلیون تومانی به ۴۰۶ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۱ آن نیز با افزایش ۸ میلیون تومانی به ۴۱۷ میلیون تومان رسید..

 

افزایش قیمت خودروهای دنا و سمند

خودروهای دنا در ۲۴ ساعت گذشته گران شدند به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ از ۶۳۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۶۳۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ آن نیز با افزایش ۱۰ میلوین تومانی به ۶۱۰ میلیون تومان رسید.

دنا پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز با ۱۰ میلیون تومان افزایش به ۷۶۰ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۰ آن نیز از ۷۲۰ میلیون به ۷۳۰ میلیون تومان رسید.

در بین خودروهای سمند نیز افزایش قیمت را شاهد بودیم به‌طوری که قیمت سمند LX EF۷ مدل ۱۴۰۰ با افزایش ۵ میلیون تومانی به ۴۵۵ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۱ آن نیز با ۵ میلیون تومان افزایش به ۴۷۵ میلیون تومان رسید.

منبع: فردای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • احمد ارسالی در

   خجالت نمیکشین میگین،قیمت پرایدریخت ؟ رید ؟

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی