ارسال به دیگران پرینت

سوریه | تحریم‌های سوریه

آمریکا تحریم‌های سوریه را لغو کرد!

به تازگی وزارت‌ خزانه‌داری آمریکا تحریم‌های سوریه را لغو و یک معافیت 180 روزه برای کشور در نظر گرفته است. برای اطلاع از جزئیات خبر لغو تحریم‌های سوریه در ادامه این خبر باما همراه باشید.

آمریکا تحریم‌های سوریه را لغو کرد!

آمریکا تحریم‌های سوریه را لغو کرد!

به تازگی وزارت‌ خزانه‌داری آمریکا تحریم‌های سوریه را لغو و یک معافیت 180 روزه برای کشور در نظر گرفته است. برای اطلاع از جزئیات خبر لغو تحریم‌های سوریه در ادامه این خبر باما همراه باشید.

وزارت خزانه‌داری آمریکا با اعلام یک معافیت چند ماهه از تحریم‌ها در مورد سوریه، اجازه می‌دهد تا برخی از تعامل‌های مرتبط با تلاش‌های بازیابی و نجات پس از وقوع زلزله ویرانگر اخیر در مرز با ترکیه انجام شود.

قایقی 150 نفره در دریا غرق شد! | اجساد شناور روی آب + عکس

به گزارش خبرگزاری رویترز، وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد: دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری "مجوز عمومی سوریه ۲۳" را صادر کرد که به مدت ۱۸۰ روز مجوز کلیه معاملات مربوط به امدادرسانی مرتبط با زلزله در این کشور را می‌دهد مگر اینکه توسط مقررات تحریم سوریه ممنوع شوند.

"والی ادیمو"، معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای تاکید کرد که تحریم‌های آمریکا علیه سوریه مانعی بر سر راه نجات جان انسان‌ها در این کشور نخواهد بود.

اخیرا زمین لرزه جنوب ترکیه که در سوریه هم ویرانی و تلفات جانی بسیار بر جای گذاشته، باعث کشته شدن ۲۰ هزار تن و زخمی شدن ده‌ها هزار تن دیگر شده است.

حمله به دو پایگاه آمریکا در شرق سوریه

این تحولات پس از آن صورت می‌گیرد که ایالات متحده به دلیل آنکه زودتر تحریم‌ها را پس از زلزله‌های ویرانگر که جان هزاران نفر را در سراسر سوریه و ترکیه گرفته، لغو نکرد، به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفته است.

اوایل روز پنجشنبه، آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل گفت، هیچ تحریمی نباید باعث اختلال در روند کمک‌رسانی به سوریه شود چون این کشور نیز با آسیب‌های جدی زمین لرزه اخیر دست و پنجه نرم می‌کند

منبع: دنیای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   عوام فریبی است

  • من ارسالی در

   حالا انگار اسد از این معافیت میخواد به نفع مردمش استفاده کنه . الان برای سرکوب بیشتر مردمش دست به کار میشه

  • ایرانی ارسالی در

   نوشدارو بعد از مرگ سهراب! لغو موقتی تحریم بعد از گذشت چهار، پنج روز از وقوع زلزله؟!!! حالا دیگه خیالشون راحته که احتمال زنده بیرون آوردن زیر آوار ماندگان خیلی کمه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی