ارسال به دیگران پرینت

بازنشستگان | حقوق بازنشستگان

این دسته از بازنشستگان اضافه حقوق دریافت می‌کنند | جزئیات اضافه حقوق برای مستمری‌بگیران

جزئیات اضافه حقوق برای مستمری‌بگیران را در ادامه بخوانید.

این دسته از بازنشستگان اضافه حقوق دریافت می‌کنند | جزئیات اضافه حقوق برای مستمری‌بگیران

جزئیات اضافه حقوق برای مستمری‌بگیران را در ادامه بخوانید.

دهقان‌کیا در پاسخ به این پرسش که میزان وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان سال آتی افزایش پیدا خواهد کرد یا خیر، گفت: در این بخش صحبتی نشده ولی ما انتظار داریم که این رقم در سال آینده افزایش پیدا کند اما به طور کلی هنوز در بحث رقم جلسه و مبحثی نداشته‌ایم.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در ارتباط با رقم و زمان پرداخت عیدی به بازنشستگان تامین اجتماعی تصریح کرد: آنچه را که سازمان تامین اجتماعی تاکید دارد، این است که میزان عیدی به بازنشستگان بر مبنای رقمی است که در زمان شاغل بودن فرد پرداخت شده است البته ما انتظار داریم در این زمینه میزان عیدی بیشتر باشد اما به هر ترتیب پیش‌بینی ‌می‌شود که میزان عیدی همانند فرمول سنوات گذشته به بازنشستگان پرداخت شود.

دهقان‌کیا گفت: در خصوص زمان پرداخت عیدی هم هنوز جلسه‌ای برگزار نشده است و باید منتظر اعلام سازمان تامین اجتماعی باشیم اما پیش‌بینی می‌شود که طبق سنوات گذشته پرداخت شود.

وی در ارتباط با افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی اظهار کرد: در این خصوص از هفته‌های آتی جلسات برگزار می‌شود و انتظار ما از رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این است که عنایت ویژه‌ای را به شرایط اقتصادی و زندگی بازنشستگان داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • مستمریبگیر بازنشسته ارسالی در

   فقط بگید که حقوق مستمری بگیران اضافه شده وقتی مرور میکنیم تمام حرفهاتون تکراری هستش تور خدا بس کنید این همه سرکار گذاشتناتون واقعا خجالت داره

  • ناشناس ارسالی در

   سلام چرا میگویند ایرانی باید همیشه گرسنه باشد خداحافظ

  • ناشناس ارسالی در

   سلام کسی به مردم خدمت کنند خداوندبه عمروسالامتی میدهد ممنونم از مسولان کشورغزیز ایران سالم باشید

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی