ارسال به دیگران پرینت

قیمت گوشت | قیمت گوشت در بازار

قیمت جدید گوشت قرمز در بازار مشخص شد

قیمت گوشت امروز در بازار مشخص شد

قیمت جدید گوشت قرمز در بازار مشخص شد

قیمت گوشت امروز در بازار مشخص شد 

منصور پوریان» رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: برآوردها حاکی از آن است که گوشت گرم وارداتی یکشنبه وارد کشور شود. توزیع گوشت گرم وارداتی در جلوگیری از شتاب و التهاب قیمت تاثیر بسزایی  دارد

«منصور پوریان» رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: برآوردها حاکی از آن است که گوشت گرم وارداتی یکشنبه وارد کشور شود. توزیع گوشت گرم وارداتی در جلوگیری از شتاب و التهاب قیمت تاثیر بسزایی دارد.

پوریان ادامه داد: گرچه در شرایط کنونی به سبب زایش های مناسب پاییز از نظر حجم مشکلی در عرضه گوشت نداریم، اما به سبب عوامل واسطه و دلال، قیمت گوشت در بازار بالاست که توزیع گوشت گرم وارداتی می تواند جلوی شتاب قیمت را بگیرد.

تغییرات مهم درباره جذب نیرو در آزمون فرهنگیان | جزییات این تغییرات چگونه است ؟

رئیس شورای تامین کنندگان دام قیمت کنونی هرکیلو دام درب دامداری را ۱۰۰ هزارتومان اعلام کرد و گفت: اکنون قیمت هرکیلو لاشه ۱۹۵ تا ۱۹۷ هزارتومان است که با احتساب سود منطقی ۱۰ درصد در خرده فروشی ها باید عرضه شود. قیمت کنونی هرکیلو گوشت نسبت به هفته گذشته ۵ هزارتومان در بازار کاهش یافته است و پیش بینی می شود که روند کاهش قیمت ادامه یابد.

پوریان با بیان اینکه مشکلی در عرضه گوشت منجمد نداریم، گفت: علی رغم اختلاف چشمگیر قیمت گوشت منجمد با گرم و حجم انبوه نسبت به سنوات گذشته، اما تقاضای چندانی در بازار نیست.

تمامی مقاطع تحصیلی در استان‌تهران در روز شنبه غیرحضوری شد

منبع: فرتاک نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی