خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

افکار نوینم قلب ثروتم را احیا کرد

گاهی سرمایه و کسب و کارمان هم دچار بیماری می شوند و نیازمند درمان و عمل احیاء دارند.

افکار نوینم قلب ثروتم را احیا کرد

گاهی سرمایه و کسب و کارمان هم دچار بیماری می شوند و نیازمند درمان و عمل احیاء دارند.

من در گذشته بصورت حضوری کسب در آمد میکردم اما حالا با در آمدی بیشتری که با تجارتم کسب میکنم، دست رنج چشمگیر تری دارم. تجارت یکی از مهمترین مشاغل تاکید شده توسط اسلام است.

در ادامه قصد دارم شما را با محصولاتم آشنا کنم.

دستگاه روغن کشی سرد

خرید دستگاه روغن کشی سرد، چه از نظر راه اندازی یک کسب و کار و چه از نظراستفاده و استخراج روغن های ارگانیک در منزل یک انتخاب هوشمندانه است چرا که میتوان از این راه کسب در آمد کرد.

استفاده از روغنهای سالم و ارگانیک و همچنین روند تولید این دسته از روغن ها نیازمند استفاده و به کار گیری دستگاه روغن کشی می باشد.

1-1

دستگاه روغن گیری ارده کنجد

استفاده از دستگاه روغن گیری ارده کنجد در نمونه های باکیفیت و درجه یک موجب می شود تا خروجی دستگاه کاملا زلال و مرغوب بوده به نحوی که بی نیاز از فیلتراسیون است. دستگاه روغن گیری ارده کنجد می تواند در چند مرحله شامل بوجار کردن دانه های کنجد، خیساندن آن ها، جداسازی پوست، شستشوی نهایی و پرس کردن به روغن گیری بپردازد.

1-2

 

دستگاه روغن گیری آفتابگردان

امروزه اغلب مدل های دستگاه روغن گیری آفتابگردان از فرآیند پرس سرد استفاده می کنند زیرا روغن استخراج شده دارای سطح سلامت بالاتری خواهد بود.

انواع دستگاه روغن گیری آفتابگردان در دو نوع صنعتی و نیمه صنعتی طراحی و ساخته می شوند که عمده تفاوت آن ها در ظرفیت حجمی دستگاه است.

1-3

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی