ارسال به دیگران پرینت

حقوق ۳۳ میلیونی برای دختر شورای شهر تهران | ماجرای حقوق ۳۳ میلیونی برای دختر شورای شهر تهران

یک دختر دهه هشتادی از سوی شورای شهر تهران 33 میلیون تومان حقوق دریافت کرد | ماجرا چیست؟

یکی از دختران دهه هشتادی مسئولین شورا شهر تهران به مقدار 33 میلیون تومان حقوق از دولت دریافت کرده که باعث تعجب و خشم کاربران شده است. با این حال دولت برای حقوق ماه بعد او تجدید نظری در پیش گرفته است

یک دختر دهه هشتادی از سوی شورای شهر تهران 33 میلیون تومان حقوق دریافت کرد | ماجرا چیست؟

حقوق 33 میلیونی برای دختر شورای شهر تهران

یکی از دختران دهه هشتادی مسئولین شورا شهر تهران به مقدار 33 میلیون تومان حقوق از دولت دریافت کرده که باعث تعجب و خشم کاربران شده است. با این حال دولت برای حقوق ماه بعد او تجدید نظری در پیش گرفته است

اخباری مبنی بر اینکه دختر دهه هشتادی یکی از اعضای شورای شهر تهران حقوق ۳۳ میلیونی از شورا دریافت میکند در فضای مجازی منتشر و جنجال های زیادی در این باره ایجاد شد.

حداقل حقوق سال ۱۴۰۲ مشخص شد + ویدئو

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس در باره حقوق دختر عضو شورای شهر گفت: کسی که عضو شورای شهر می شود می توانند رییس دفترش را با خودش بیاورد. این عضو شورا هم دخترش را برای این کار با خود به شورای شهر آورد.

ماجرای حقوق ۳۳ میلیونی دختر عضو شورای شهر چیست؟

وی ادامه داد:به دلیل اینکه رییس دفتر یک سری وظایف خاص دارد جایگاه ش بالاتر از یک کارمند است اما براساس تصمیات گرفته شده فیش حقوقی این خانم ماه آینده اصلاح می شود و بر اساس جدولی که در شورا وجود دارد باید حقوق و مزایا دریافت کند.

رییس شورای شهر تهران در خصوص انتشار حقوق ۳۳ میلیونی این خانم جوان در شورا گفت: وقتی این خبر را دیدم موضوع را پیگیری کردم و گفتند حقوق عقب افتاده این فرد داشته به همین دلیل این میزان حقوق را دریافت کرده است. حالا چرا حقوق این فرد عقب افتاده داشته باید این موضوع هم بررسی شود.

چمران بیان کرد: امسال حقوق نیروهای قراردادی شهرداری افزایش خوبی بر اساس قانون کار پیدا کرد که این افراد هم چون قرارداد خدمات اداری شهر داشتند شامل این افزایش حقوق شدند اما افرادی که مسوول دفتر هستند حدود ۱۵ تا ۱۶ میلیون حقوق دریافت کنند.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: ببینید افراد باید بر اساس تحصیلات، جایگاه و ... حقوق بگیرند شاید این فرد باید پست هم داشته باشد اما اگر شرایط دریافت پست را نداشته باشد ،پست داده نمی شود اما می تواند کارها را انجام دهد اما پول پست را دریافت نمی کند.

وی تاکید کرد برخی از اعضای شورای شهر تهران می توانند علاوه بر مسوول دفتر با خودشان مشاور هم بیاورند و حقوق انها هم بر اساس جدول باید پرداخت شود.

وی در ادامه گفت این افراد کارمندان موقت هستند و بعد از ۴ سال باید بروند اما اگر عضو جدید شورا بخواهند می تواند از آنها استفاده کنند و یا اگر بخواهند این افراد به شهرداری بروند باید مراحلی مثل دادن امتحان و ... را طی کنند.

چمران در پایان گفت : بنده و برخی از اعضای شورای شهر با خودمان مسوول دفتر نیاوردیم و از نیروهای شورا استفاده کردیم.

منبع: خبر آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   در کجای قانون شوراهای اسلامی همچین موضوعی قید شده.
   کدام رییس دفتری در ادارات دولتی چنین حقوقی را می گیرند که رییس دفتر عضو شورای شهر باید حقوق 16-15 میلیونی بگیرد.

  • ناشناس ارسالی در

   اینجا جمهوری اسلامیه ها! هر چیزی ازش پیش میاد

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی