ارسال به دیگران پرینت

عیدی کارکنان | مبلغ عیدی کارکنان

عیدی کارکنان چه زمانی واریز می‌شود؟ | مبلغ عیدی بازنشستگان و کارمندان مشخص شد!

دهقان‌کیا رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران درمورد عیدی کارکنان و کارمندان اطلاعاتی ارائه داده و گفت: در خصوص زمان پرداخت عیدی هم هنوز جلسه‌ای برگزار نشده است و باید منتظر اعلام سازمان تامین اجتماعی باشیم.برای اطلاع از زمان واریز عیدی کارکنان باما همراه باشید.

عیدی کارکنان چه زمانی واریز می‌شود؟ | مبلغ عیدی بازنشستگان و کارمندان مشخص شد!

عیدی کارکنان چه زمانی واریز می‌شود؟ 

دهقان‌کیا رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران درمورد عیدی کارکنان و کارمندان اطلاعاتی ارائه داده و گفت: در خصوص زمان پرداخت عیدی هم هنوز جلسه‌ای برگزار نشده است و باید منتظر اعلام سازمان تامین اجتماعی باشیم.برای اطلاع از زمان واریز عیدی کارکنان باما همراه باشید.

رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: رقم و زمان پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی مشخص نیست.

علی دهقان‌کیا در ارتباط با آخرین آمار پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: بنا بر آخرین گزارشی که از کانون بازنشستگان دریافت شده است، در کل کشور ۱۷۰ هزار نفر و در تهران بالغ بر ۳۰ هزار نفر وام خود را پرداخت کرده‌اند.

خبر خوش برای کارگران | افزایش حقوق کارگران تصویب شد | حقوق کارگران چه زمانی واریز میشود

وی اضافه کرد: رقم وام پرداختی ۱۲ میلیون تومان بوده و ثبت‌نام و پرداخت به سایر بازنشستگان و متقاضیان تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

دهقان‌کیا در پاسخ به این پرسش که میزان وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان سال آتی افزایش پیدا خواهد کرد یا خیر، گفت: در این بخش صحبتی نشده ولی ما انتظار داریم که این رقم در سال آینده افزایش پیدا کند اما به طور کلی هنوز در بحث رقم جلسه و مبحثی نداشته‌ایم.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در ارتباط با رقم و زمان پرداخت عیدی به بازنشستگان تامین اجتماعی تصریح کرد: آنچه را که سازمان تامین اجتماعی تاکید دارد، این است که میزان عیدی به بازنشستگان بر مبنای رقمی است که در زمان شاغل بودن فرد پرداخت شده است البته ما انتظار داریم در این زمینه میزان عیدی بیشتر باشد اما به هر ترتیب پیش‌بینی ‌می‌شود که میزان عیدی همانند فرمول سنوات گذشته به بازنشستگان پرداخت شود.

دهقان‌کیا گفت: در خصوص زمان پرداخت عیدی هم هنوز جلسه‌ای برگزار نشده است و باید منتظر اعلام سازمان تامین اجتماعی باشیم اما پیش‌بینی می‌شود که طبق سنوات گذشته پرداخت شود.

وی در ارتباط با افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی اظهار کرد: در این خصوص از هفته‌های آتی جلسات برگزار می‌شود و انتظار ما از رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این است که عنایت ویژه‌ای را به شرایط اقتصادی و زندگی بازنشستگان داشته باشند

مبلغ واریزی عیدی کارمندان و کارگران مشخص شد| خبر خوش دولت برای افزایش حقوق

 

منبع: سانا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۶ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   سلام عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی مثل پارسال متاهل و مجرد نباشه چون این تصمیم با توجه ب تورم ۱۰۰ % نشانه بی سوادی وضعف شماست خواهشا

  • یوسف صادقی کرمانشاه ارسالی در

   سلام خدای بایدعیدی بازنشستگان نیروهای مسلح که فقیرترین قشرجامع هستن موردتوجه ویژه قرار گیرد

  • ناشناس ارسالی در

   وام 12ملیونی که تامین اجتماعی مدام روی آن تبلیغ می‌کند حداقل یک. پنجم حقوق یک مسول در ماه است این است عدالت اسلامی

  • بازنشسته ارسالی در

   هماش انشالله ماشالله یک حرف راست ازمسولین نمی شودشنید اجناس وگوشت ومرغ ماهی راهم بگوییدکسبه بااین جملات به مز دم بدهند خوب است انشالله 100سال دیگربرای نسل های آینده خوب میشودبهامیدقرنهای اینو اینده

  • ناشناس ارسالی در

   عیدی که زیر دو میلیون تومانه می خوام هفتاد سال سیاه پرداخت نشه مبلغی نیست که لای قرآن بگذاریم برای عیدی بچه های خواهر و برادرمون

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی