ارسال به دیگران پرینت

از فلاکت فقر به شکوه ثروت رسیدم

برای پیدا کردن شغل مناسب با افراد زیادی صحبت کردم و به این نتیجه رسیدم تجارت همان مسیری ست که میتواند مرا به موفقیت برساند.

از فلاکت فقر به شکوه ثروت رسیدم

برای پیدا کردن شغل مناسب با افراد زیادی صحبت کردم و به این نتیجه رسیدم تجارت همان مسیری ست که میتواند مرا به موفقیت برساند.

پودر رختشویی تندیس

قیمت مصوب شده برای پودر رختشویی متعلق به پودر رختشویی تندیس، در بازه استاندارد و مناسبی قرار گرفته و با میزان بودجه مخاطبان خود همخوانی دارد.

عامل موثری که در تعیین قیمت این شوینده به شدت اثر گذار است، نحوه عرضه آن می باشد که معمولا به شکل کارتون های ۵۰۰ گرمی و یا کیسه های 10و 100 کیلو گرمی عرضه می شوند.

قیمت هر کارتون 500 گرم پودر تندیس در بازه 10 تا 14 هزار تومان نوسان دارد، حداقل قیمت به نمونه دستی و حداکثر قیمت به نمونه ماشینی اختصاص دارد.

در سایت ما، با کمک مشاوران زبده و ارائه مقرون به صرفه ترین پودر لباسشویی، می توانید انتخابی عالی داشته باشید، کافیست با مجموعه ما تماس بگیرید.

1-1

پودر لباسشویی

امروزه پودر لباسشویی های متفاوتی از نظر کیفی و مواد ترکیبی در بازار وجود دارد.

برخی از پودر لباسشویی ها، سرشار از آنزیمهای بسیار متعددی هستند که می‌توانند به راحتی سرسختانه ترین لکه ها را از بین ببرند هر کدام از این آنزیمها مسئولیت پاک کنندگی اموری را به همراه دارند.

تنوع در جنس و کیفیتهای متفاوت پودر لباسشویی باعث می شود که شما بتوانید با توجه به نوع تار و پود لباس خودتان یک پودر مخصوص را انتخاب کنید.

پودرهای لباسشویی در بسته بندی های کوچک و برخی از آنها در بسته بندی های بزرگ قرار می گیرند.

یکی از ویژگیهای بسیار خوب این محصول رایحه خوش آن می باشد که باعث می شود لباسهای شما کاملا خوشبو و معطر بماند.

1-2

پودر رختشویی شوما

یکی از مشخصات اصلی پودر رختشویی شوما این است که میزان پاک کنندگی و لکه بری آن بسیار زیاد بوده و بدین جهت از محبوبیت خاصی برخوردار شده است.

یکی دیگر از ویژگی‌ های این پودر آن است که در تولید آن از آنزیم های گوناگونی استفاده شده است که وجود این آنزیم ها به حفظ بافت و‌ رنگ لباس ها کمک شایانی خواهد کرد.

1-3

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی