ارسال به دیگران پرینت

تجاوز | تجاوز جنسی

تجاوز جنسی 7 مرد به یک زن بی پناه در خانه باغ! | من فقط برای دیدن ملک رفته بودم...

حکم اعدام ۷ مرد تبهکار که با کشاندن زن جوان به خانه باغ، او را قربانی جنایت سیاه خود کرده بودند در حالی از سوی دیوان‌عالی کشور تأیید شد که یکی از آنها هنوز فراری است.

تجاوز جنسی 7 مرد به یک زن بی پناه در خانه باغ! | من فقط برای دیدن ملک رفته بودم...

تجاوز جنسی

رسیدگی به این پرونده از اوایل مهر سال 98 و به دنبال شکایت زن جوانی آغاز شد. زن جوان زمانی که مقابل افسر پرونده قرار گرفت، گفت: مدتی است تصمیم داشتیم خانه‌مان را بفروشیم و خانه‌ای ویلایی در غرب تهران خریداری کنیم.

برای یافتن ملک به سراغ سایت‌هایی که آگهی فروش ملک منتشر می‌کنند رفتم و در این میان با آگهی خانه‌ای ویلایی مواجه شدم. با شماره‌ای که در سایت بود، تماس گرفتم.

 کسی که تلفن  را پاسخ داد خودش را مشاور املاکی معرفی کرد و قرار شد ساعت 5 بعد از ظهر برای دیدن ملک به آنجا بروم. فردی که خانه را به من نشان داد پسر جوانی به نام جمعه بود که آن زمان متوجه نشدم افغانستانی است.

فوتبالیست معرف به تجاوز به یک زن متهم شد + جزییات

مرد جوان به من گفت این ملک موروثی است و صاحبانش قصد فروش آن را دارند و می‌خواهند زیر قیمت بازار بفروشند.

زمانی که به مقابل خانه باغ رسیدم، چون خیلی خلوت بود ترسیدم تنها وارد شوم و به مرد جوان گفتم که می‌روم تا با همسرم بیایم. اما او ناگهان مرا به داخل باغ هل داد و در را بست.

زن جوان که  گریه  می‌کرد، ادامه داد: می‌خواستم جیغ و داد کنم اما او دستش را روی دهانم گذاشت و در چشم برهم زدنی ۷ مرد افغانستانی دیگر که داخل خانه بودند به کمکش آمده و مرا به داخل ساختمان بردند. غیر از یکی از آنها، نگهبان باغ و 6 مرد دیگر مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و 4 ساعت در باغ گروگان گرفتند. آنها حتی فیلمی را به من نشان دادند که مربوط به  آزار و اذیت  دختر جوانی بود و به من گفتند اگر از این ماجرا به پلیس بگویی تو را هم مثل دختر جوان می‌کشیم و دفن می‌کنیم.

 سرنخی از مردان خشن

با شکایت زن جوان، تحقیقات آغاز شد و مأموران راهی خانه باغ شدند اما از مردان افغانستانی خبری نبود. درحالی که مأموران به بازرسی خانه باغ پرداختند، سرنخی از متهمان به دست آمد.

مأموران در یکی از اتاق‌ها کارت ویزیت متعلق به مرد بنگاهی را پیدا کردند که شماره تلفن همراهی نیز روی آن نوشته شده بود. با این احتمال که  شماره تلفن  متعلق به یکی از همکاران جمعه باشد، مأموران به عنوان خریدار با صاحب خط تماس گرفته و با او قرار ملاقات گذاشتند.

وی مدعی شد که از محل زندگی جدید جمعه بی اطلاع است. در نهایت پس از آموزش‌های لازم کارآگاهان اداره 16  پلیس آگاهی  پایتخت، در قرار ساختگی که صاحب خط با جمعه گذاشته بود، کارآگاهان موفق به دستگیری جمعه شدند. در ادامه تحقیقات 6 مرد دیگر نیز بازداشت شدند و به  جرم  خود اعتراف کردند.

جمعه در تحقیقات گفت: مدتی است که در کار  خرید و فروش  ملک هستم؛ زمانی که زن جوان به عنوان خریدار ملک به سراغم آمد، وسوسه شدم.

ماجرای وحشتناک قتل خواهرزن و تجاوز به او | قاتل: به خاطر زیبایی اش نتوانستم در این مدت جلوی خودم را بگیرم

چند وقت قبل خانه باغی را برای فروش به من سپرده بودند، چون خالی بود من و دوستانم شب‌ها آنجا می‌ماندیم. وسوسه‌های شیطانی باعث شد که زن جوان را به خانه باغ بکشانم و با دوستانم او را قربانی نقشه‌ام کنم.

اعدام

هشتمین عضو باند که او نیز در این جنایت سیاه شرکت داشت هنوز دستگیر نشده و دادگاه به صورت غیابی او و 6 عضو دیگر باند را به اعدام محکوم کرد.

اما یکی دیگر از اعضای باند نیز که در این جنایت سیاه نقشی نداشته و تنها وسایل زن جوان را  سرقت  کرده است، از مجازات اعدام رهایی یافت.

با تأیید این حکم در شعبه 4 دیوان عالی کشور، پرونده برای اجرای حکم به  دادسرا  ارجاع شد و بزودی متهمان این جنایت سیاه به دار مجازات آویخته خواهند شد.

منبع: فرتاک نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   بهترین کاربازگرداندن مهاجران افغانی به کشورخودشان است درشهرهای محمدشهروماهدشت وشهرهای اطراف بیش ازحدوبدون نظارت حضوردارنددراینده معضل بزرگی خواهندبوداگرامروزنظارت نشود

  • ناشناس ارسالی در

   اگر این افغانها را در ایران که حدود سه الهی چهار میلیون نفر هستند شاید هم بیشتر باشند بیرونش کند خیلی بهتر است تا بمانند چنین کارهای خلاف غیر قانونی را انجام دهند اینها توی مملکت خودشان نان وکاررا هم نمی تواند پیدا کنند از ترس طالبان آنگاه دراینجا دست به جنایت خیانت می زند اگر اینها را بیرون کند اکثر جوانان ما از بیکاری نجات پیدا میکند و دیگر شاهد همچنین چیزهای بدست این ادمهای کثیف نخواهم شد

  • ناشناس ارسالی در

   همینه آمریکا

  • زهرا ارسالی در

   تابوده افعانی ها در ایران بد ترین جنایات را انجام دادند واقعا از مسیولین تمنی داریم همه افعانی هارا به کشور خودشان دیپورت کنند تا ایرانی امن و امان داشته باشیم . اینشالله

  • ناشناس ارسالی در

   این بسیار عالی که این قوم طالبان را به دار مجازات واگذار گرد

  • علی ارسالی در

   بله درست گفته چرابایداین جنایتهادرایران بدست افغانها انجام بشه باید بیرون بشنه چ

  • ج ارسالی در

   از قبل این مملکت به نون و نوا رسیدند حالا دیگه کارشون به جایی رسیده که به ناموس این مملکت هم تجاوز می کنند وا اصفا😑😑😑

  • علیرضا کرج ارسالی در

   اگر این اشغالها را درملا عام دار بزنن .دیگه هیچکس جرات نگاه کردن به ناموس ایرانی را ندارد

  • بیچاره شده مسعولین گوه ارسالی در

   تا ی ایران پرست واقعی برای ایران مدیریت نکند همین هست از نسل قاجار تا ب امروز ما همیشه دردسر داریم

  • اکرم ارسالی در

   خواهشا این افغانها روبیرون کنید خدامیدونه تمام بلاها زیر سر ایناست

  • ناشناس ارسالی در

   این حرامزاده هارا مثل سگ بندازید بیرون.باعث گرانی وبیکاری تو این مملکت شدن حالا تجاوز هم میکنند .مدیران پست ایرانی کلاهشان را بزارن بالاتر.

   • طه ارسالی در

    که به این خانم گفته بدون شوهرش به همه جا سرک بکشد یعنی این خانم مقصر نیست ؟

  • ناشناس ارسالی در

   کاش خودشون میرفتن واقعا تمام جون های ما بیکار چون کارا به دست افغانی افتاده به افغانی میدن ۵۰۰ یا ۶۰۰ به جون ایرانیم میدن ۲۵۰ دست مزد روز کارشونم که به اینجا کشید تجاوز به ناموزون تو کشوره خودمن اگه افغانی ها نرن کشورشون کشوره مارو با افزایششون از دستمون میگیرن

  • ناشناس ارسالی در

   این اعدام ها درسته نه اعدام های جوانان وطن و منتقد و معترض به عملگردبسیااد بد نطام حاکم..

  • جابر ارسالی در

   آهای مسئولی ک صدای ما رو می‌شنوی یا هر کسی ک دسترسی دارد ب مسئولین خواهشاً ی فکری برای اتباع خارجی بکنین...
   خیلی جالب نیس این کشور این وضع داشته باشه😑😑😔

  • ناشناس ارسالی در

   چ بیشور

  • م ارسالی در

   هر کشوری اینقدر قانونمند هست که هر موجود کثیفی که که غیر مجاز با مجاز وارد کشورشان بشه هر غلطی نمیتونه بکنه ،این قوم حمال هر جنایتی انجام میده بازم آزادانه داره زندگی می‌کنه تواین مملکت وای بر مسئولین وطن فروش کارنابلد

  • امیر ارسالی در

   چرا آدم حسابیها به ایران نمی آیند.... هرچی قاچاقچی وجنایتکار و آدم کش هست با ما برادران مسلمان حشرونشردارند واقعا از ایرانی بودنم بدم مباد .

  • محب ارسالی در

   سلام من افغان هستم ولی واقعی کاری درستی انجام ندادن اینها یه سری آدم کثیف هستن

   • ناشناس ارسالی در

    ریشه فساد و جنایت همه ی آدما باید از توی دنیا محو بشه چون یه مشت آشغال کثیف و لژن هستن.. لعنت خدا بر تمامی شما جنایتکارارن.

  • اسد ارسالی در

   جنایتکاران این حادثه باید برابر قانون مجازات شون تا عبرتی برای جنایتکاران دیگرشود ولی باید درسی شود که اینگونه خانمها ب تنهایی چنین مکان‌هایی نرون

  • دراعدامهافقط همین مورد7نفرافغان متجاوزجنسی موردتاید ارسالی در

   موردتایدهمگان میباشد امابقیه اعدام هاخیر

  • ع.پ ارسالی در

   سلام اعدام نکنید بیایید قانون قطع دو دست را بذارید که تا اخر عمر هر زجر بکشد هم تمام ایران مردمانش بدانند کار بدی کرده

  • علی ارسالی در

   چرا این جنایتکاران رو در همانجا که جنایت کردند اعدام نمی‌کنند که درس عبرتی باشه برا بقیه مهاجران افغانستانی که بدونند تو این کشور قانونی هست

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی