ارسال به دیگران پرینت

طرح کالابرگ | طرح کالابرگ الکترونیکی

خبر خوب وزیر کار برای بازنشستگان | پیش‌بینی 11 کالا برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی

به تازگی سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاعات جدیدی درمورد طرح کالابرگ الکترونیکی ارائه داده‌اند. طبق گفته‌های ایشان ۱۱ کالا برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی پیش‌بینی شده است. برای اطلاع از ادامه خبر باما همراه باشید.

خبر خوب وزیر کار برای بازنشستگان | پیش‌بینی 11 کالا برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی

 طرح کالابرگ الکترونیکی

به تازگی سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاعات جدیدی درمورد طرح کالابرگ الکترونیکی ارائه داده‌اند. طبق گفته‌های ایشان ۱۱ کالا برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی پیش‌بینی شده است. برای اطلاع از ادامه خبر باما همراه باشید.

وزیر کار گفت: ۱۱ کالا برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی پیش‌بینی شده است که افراد می‌توانند کالاها یا یارانه نقدی را انتخاب کنند.

یارانه نقدی قطع میشود ؟ | جزییات جدید از توزیع کالابرگ و قطع یارانه نقدی

سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت اظهار داشت: وزارت تعاون با همکاری بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و وزارت صمت سامانه‌ای طراحی کرد که در چند شهرستان هرمزگان آزمایشی اجرا شدند.

وی افزود: اکنون این آمادگی وجود دارد تا در گستره استان هرمزگان به صورت اختیاری انجام شود؛ یعنی مردم می‌توانند یارانه نقدی بگیرند یا کالا خرید کنند.

مرتضوی خاطرنشان کرد: حدود ۱۱ قلم کالا پیش‌بینی شده است که انتخاب این کالاها هم اختیاری است. یعنی یک فرد می‌تواند با تمام یارانه‌اش برنج یا کالاهای پروتئینی بخرد.

وزیر کار همچنین عنوان کرد: در یک ماه گذشته خدمات ویژه‌ای به بازنشستگان ارائه شد. انعقاد بیمه تکمیلی با افزایش ۸۰ درصدی شرح خدمات و ۱۲۰ درصد اعتبار نقدی، هدیه دولت بود.

وی افزود: واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به همراه یک ماه معوق سایر سطوح از دیگر اقدامات وزارت کار بود.

مرتضوی تاکید کرد: تلاش‌مان این است تا منابع‌مان را به موقع برای پرداخت حقوق بازنشستگان آماده کنیم.

خبر خوش یلدایی د‌ولت از راه رسید | همزمان هم یارانه‌ی نقدی بگیرید هم اعتبار کالابرگ!+ویدئو

وی ادامه داد: حسب رصد سامانه رصد معاونت اشتغال وزارت تعاون، دستگاه های اجرایی نسبت به اجرای وظایف خود برای ایجاد اشتغال جلوتر از زمان مقرر هستند و ماموریت های خود را اجرایی کرده اند که جای تشکر دارد.

مرتضوی درباره آخرین تصمیمات برای تعیین دستمزد کارگران برای سال آینده، گفت: بناست در جلسه آتی شورای کار نسبت به انتخاب کمیسیون تخصصی برای بررسی شرایط و موازین قانونی اتخاذ تصمیم شود و متعاقبا اطلاعات کافی به استحضار می رسد.

 
منبع: خبر آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی