ارسال به دیگران پرینت

پادشاه عمان | دعوت رئیسی از پادشاه عمان برای سفر به ایران

دعوت از پادشاه عمان برای بازدید از ایران!

رییس جمهور کشورمان در پیامی ضمن دعوت از سلطان عمان برای بازدید از جمهوری اسلامی ایران، اهمیت مناسبات دوجانبه و انجام رایزنی در مسایل منطقه ای و بین المللی را مورد تاکید قرار داد.

دعوت از پادشاه عمان برای بازدید از ایران!

دعوت رئیسی از پادشاه عمان برای سفر به ایران

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان صبح امروز (چهارشنبه) با سلطان هیثم بن طارق پادشاه عمان دیدار و ضمن تقدیم پیام کتبی دکتر رئیسی رئیس جمهور کشورمان، پیرامون موضوعات مورد علاقه مشترک دو کشور گفت‌وگو کرد.

رییس جمهور کشورمان در این پیام ضمن دعوت از سلطان عمان برای بازدید از جمهوری اسلامی ایران، اهمیت مناسبات دوجانبه و انجام رایزنی در مسایل منطقه ای و بین المللی را مورد تاکید قرار داد.

پادشاه عمان برای رئیسی پیام فرستاد

وزیر امور خارجه با یادآوری دستاوردهای سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به عمان، بر اهمیت اجرایی شدن کامل توافقات به عمل آمده در جریان سفر مذکور تاکید کرد.

امیرعبداللهیان توسعه همه جانبه روابط و همکاری های میان دو کشور در زمینه‌های تجاری، اقتصادی، انرژی، گردشگری و حمل و نقل و سایر زمینه ها را مورد تاکید قرار داد.

در این ملاقات سلطان عمان ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک به ایران سفر نماید و با این دیدار، موضوعات در دستور کار مناسبات دو کشور توسعه بیش از پیش یابد.

 

منبع: دنیای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی