خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

جسد| کشف جسد | کشف جسد جادوگر

کشف جسد یک جادوگر با استخوان های سوراخ

جادوگر بودن این زن ترس اهالی را از دوباره زنده شدن او بیشتر می کرد برای همین چنین اقدامی بعد از مرگ او انجام داده بودندلهستان ، زنانی که متهم به جادوگری بودند

کشف جسد یک جادوگر با استخوان های سوراخ

کشف جسدی در قبرستان لهستانی در طول کاوش انجام شده توسط باستان شناس کارول پیاسکی رازی عجیب را برملا کرد. مردم محلی به علت عقایدی که داشتند با فرو کردن نیزه های فلزی درون بدن جسد و گذاشتن آجر در دهان او از زندگی دوباره او جلوگیری کرده بودند تا بازنگردد و آن ها را نترساند. بقایای کشف شده از یک زن در یکی از گورستان های لهستان این باور را ثابت کرد. داخل دهان جسد تکه ای آجر قرار دارد و بخش هایی از پاهای او به وسیله ی نیزه سوراخ شده است و این به آن دلیل بوده که این زن بعد از مرگ دوباره توان زنده شدن نداشته باشد. جادوگر بودن این زن ترس اهالی را از دوباره زنده شدن او بیشتر می کرد برای همین چنین اقدامی بعد از مرگ او انجام داده بودندلهستان ، زنانی که متهم به جادوگری بودند ، معمولا معشوقه یا همسران افراد ثروتمند جامعه بودند که هنگامی که رابطه تمام می شد آن ها را به جادوگری متهم میکردند.اسکلت جادوگر پیدا شده با حفره هایی که در سر جادوگر وجود داشت بعلت این بود که او نتواند دیگر زنده شود و زندگان را مورد آزار قرار دهد.طبق تشخیص پیاسکی جسد بین قرن 16 تا 17 دفن شده است.

 

گرزگورز کورلا ، مدیر موزه تاریخ منطقه ای در کامین پومورسکی که اسکلت در آن جا به نمایش گذاشته شده است گفت :" به هر دلیلی ، آن ها جسد را نسوزاندند ، اما او را در جایی دور از قبرستان مردم عادی دفن کردند که دیگر به زندگی برنگردد." همچنین کورکا امیدوار است به کمک تکنولوژی، تا پایان امسال تیمش بتوانند چهره جادوگر را شبیه سازی کنند.

 

جسد-زن-جادوگر

منبع: منییان
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی