ارسال به دیگران پرینت

حقوق کارمندان

میزان افزایش حقوق کارمندان در ۱۴۰۲ اعلام شد + جزییات

سخنگوی اقتصادی دولت اعلام کرد که هیات وزیران میانگین رشد حقوق و دستمزد کارکنان دولت در سال آینده را ۲۰ درصد تعیین کرد که در صورت تصویب نهایی مجلس به صورت پلکانی اعمال خواهد شد.

میزان افزایش حقوق کارمندان در ۱۴۰۲ اعلام شد + جزییات

افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان | سید احسان خاندوزی روز سه‌شنبه در نشست با خبرنگاران در ساختمان کوثر ریاست جمهوری از اتمام رسیدگی به لایحه بودجه ۱۴۰۲ در دولت خبر داد و به بیان جزئیاتی از سیاست ها و برنامه های دولت در این خصوص پرداخت.

وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: در تمام یکسال و اخیر مهمترین رویکرد اقتصادی کشور بازگرداندن اقتصاد به روی ریل انضباط اقتصادی است.

وی با تاکید بر اینکه انضباط در بخش اقتصادی کشور نیازمند یک حرکت تحول گرایانه داشت، اظهار داشت: بر اساس گزارش هشت ماهه، ۸۰.۵ درصد منابع عمومی محقق شده است.

خاندوزی گفت: هیات وزیران میانگین رشد حقوق و دستمزد کارکنان دولت در سال آینده را ۲۰ درصد تعیین کرد که در صورت تصویب نهایی مجلس به صورت پلکانی اعمال خواهد شد؛ در واقع برای کارکنانی که حقوق کمتری میگیرند بالاتر از ۲۰ درصد و کارکنانی که حقوق بیشتری میگیرند کمتر از ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت که البته عدد نهایی با تصویب در مجلس مشخص می‌شود.

 

منبع: فرتاک نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • پيمان ارسالی در

   مطابق قانون حقوق بازنشستگان کشوري و شاغلين دولتي بايد مطابق نرخ تورم يعني بيشتر از چند صد درصد افزايش يلبد تا به نقطه صفر تورم برسيم يعني چند صد درصد افزايش مساوي است با صفر درصد افزايش و افزايشي در کار نيست

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی