ارسال به دیگران پرینت

کتایون ریاحی | دستگیری کتایون ریاحی

جزئیات جدید از متواری شدن کتایون ریاحی | کتایون ریاحی چرا دستگیر شد؟

به تازگی رئیس دادگستری استان قزوین خبری از دستگیری کتایون ریاحی ارائه دادند. برای اطلاع از جزئیات دستگیری کتایون ریاحی و محل متواری شدن وی باما همراه باشید.

جزئیات جدید از متواری شدن کتایون ریاحی | کتایون ریاحی چرا دستگیر شد؟

دستگیری کتایون ریاحی 

به تازگی رئیس دادگستری استان قزوین خبری از دستگیری کتایون ریاحی ارائه دادند. برای اطلاع از جزئیات دستگیری کتایون ریاحی و محل متواری شدن وی باما همراه باشید.

علی شعبانی با اشاره به دستگیری کتایون ریاحی در یکی از روستاهای شهرستان آبیک از توابع استان قزوین، اظهار کرد: در پی برخی اظهار نظرهای بدون استناد در مورد وقایع اخیر و انتشار مطالب تحریک آمیز در جهت حمایت از اغتشاشات خیابانی، از سوی برخی چهره های سیاسی و سلبریتی ها، تعدادی از این افراد جهت پاسخگویی به مقام قضایی به دادگاه احضار شدند.

وی افزود: بر این اساس خانم کتایون ریاحی نیز که در دو ماه گذشته به انتشار مطالب تحریک آمیز و خلاف واقع پرداخته بود، علیرغم دریافت احضاریه از حضور در دادگاه خودداری کرده و متواری شده بود.

رئیس کل دادگستری استان قزوین تصریح کرد: همکاران دادگستری استان تهران پس از قطعیت این موضوع، پیگیری های لازم را در دستور کار قرار دادند و سرانجام با رصد صورت گرفته، وی در یکی از روستاهای آبیک دستگیر شد.

شعبانی خاطرنشان کرد: پس از دستگیری، خانم ریاحی برای طی شدن روند قانونی پرونده خود به تهران منتقل شد.

 
 
منبع: منیبان
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   کتایون ریاحی همان کسی است که خودش بارها گفته تاکنون مورد تجاوز از سوی خیلی ها قرارگرفته است . ( البته به میل خودش )

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی