ارسال به دیگران پرینت

درمان تمام دردهایم فقط پول بود

از بچگی هروقت مریض شدم برای رفتن به دکتر مادرم می گفت که پول ندارم تا فرزندم را به دکتر ببرم و یا برای هرچیزی مانند خریدن دوچرخه، کامپیوتر و رفتن به دانشگاه با این جمله رو به رو می شدم که تصمیم گرفتم خودم کار کنم و پول را با دستان خودم بدست آورم و زمانی که وارد حوزه پارکت شدم تمام درهایم با پول درمان شد.

از بچگی هروقت مریض شدم برای رفتن به دکتر مادرم می گفت که پول ندارم تا فرزندم را به دکتر ببرم و یا برای هرچیزی مانند خریدن دوچرخه، کامپیوتر و رفتن به دانشگاه با این جمله رو به رو می شدم که تصمیم گرفتم خودم کار کنم و پول را با دستان خودم بدست آورم و زمانی که وارد حوزه پارکت شدم تمام درهایم با پول درمان شد.

پارکت خارجی

رنگ های مختلفی برای انتخاب پارکت خارجی وجود دارد، یکی از رنگ هایی که مورد پسند افراد است رنگ طوسی است که رنگی خنثی و سرد مصوب می‌شود، شما با توجه به دکور و وسایلی که دارید می‌توانید از رنگ طوسی و طیف آن به عنوان کف پوش چوبی استفاده کنید.

شاید در ابتدای انتخاب رنگ کف پوش طوسی فکر کنید انتخاب درستی نداشته اید اما لازم است گاهی اوقات جسورانه انتخاب کنید تا فضایی خاص و منحصر به فرد داشته باشید، کف پوش طوسی این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید آن را با طیف وسیعی از رنگ های مختلف تطابق دهید.

جالب است بدانید طراحان به رنگ طوسی لقب پادشاه رنگ ها را می‌دهند چراکه می‌توان بسیاری از رنگ ها را با آن ست کرد، پارکت طوسی را می‌توان با رنگ هایی از قبیل سبز، زرد، نارنجی و قرمز استفاده کرد.

در سایر کشور ها به خصوص ایران اغلب پارکت را به رنگ قهوه ای می‌شناسند و این رنگ طرف داران بسیار زیادی دارد، پارکت در طیف های مختلفی از قهوه ای موجود است.

به راحتی می‌توان از آن در سبک ها و کنار رنگ های دلخواه استفاده کرد و با انتخاب این رنگ تصمیمی مطمئن گرفت.

6-1

پارکت

کف پوش چوبی سفید یکی از مواردی است که از پارکت در مکان های خاص تر و متفاوت تر استفاده می‌شود، سفید هم مانند طوسی رنگی خنثی است و توانایی ست شدن با سایر رنگ ها را دارد.

با به کار بردن پارکت سفید می‌توانیم فضایی مدرن و مینیمال را به وجود بیاوریم و یا حتی با به کار بردن رنک سیاه کنار این رنگ از پارکت می‌توان حال و هوای کلاسیک را در فضا ایجاد کرد.

همچنین کفپوش سفید برای استفاده در فضاهای کوچک تر بسیار مناسب است؛ چون باعث می‌شود فضا بزرگ تر و دلباز تر دیده شود.

همانطور که میدانید رنگ سفید زودتر کثیف میشود و نیاز به نظافت و مراقبت بیشتری دارد، پس سعی کنید این رنگ پارکت را بری فضاهایی انتخاب و استفاده کنید که رفت و آمد کمتری در آن صورت میگیرد.

اگر توانایی نظافت و مراقبت بیشتر را دارید در هرکجا می توانید از این رنگ کف پوش استفاده کنید.

6-2

پارکت پی وی سی

صادرات پارکت پی وی سی در حال حاضر در حجم قابل توجهی انجام می شود و دلیل اصلی تحقق این رویداد مهم، کیفیت بسیار مطلوب صادرات در کشور می باشد.

لازم به ذکر است که قیمت های در نظر گرفته شده برای فروش انواع کاشی طرح پارکت نیز به نسبت کیفیت این اجناس مناسب می باشد و بنابراین یک فرصت طلایی برای مشتریان در بازار خارجی به وجود می آید تا یک کالای با کیفیت را با پرداخت مبالغ مناسب تهیه کرده و از مزایای آن استفاده کنند.

چند مورد در حال حاضر مانع از افزایش سرانه صادرات کاشی طرح پارکت آشپزخانه شده و اگر این موانع رفع شوند، بی شک می توان به افزایش سرانه صادرات این اجناس بیش از پیش امیدوار بود: وضعیت نابسامان بازار ارز: قطعا استحضار دارید که صادرات یک کالا، با وضعیتی که در بازار ارز کشور مذکور شکل گرفته است، ارتباط مستقیم دارد.

6-3

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی