ارسال به دیگران پرینت

رویای کودکی ام با آجر به واقعیت تبدیل شد

آجر جزو آن دسته از محصولاتی می باشد که توانست در کوتاه ترین زمان ممکن من را به یک فرد ثروتمند تبدیل کند و زندگی آینده ی من را بسازد. به شما نیز پیشنهاد می کنم با این محصولات آشنا شوید و تغییرات در مسیر زندگیتان را شروع کنید.

آجر جزو آن دسته از محصولاتی می باشد که توانست در کوتاه ترین زمان ممکن من را به یک فرد ثروتمند تبدیل کند و زندگی آینده ی من را بسازد. به شما نیز پیشنهاد می کنم با این محصولات آشنا شوید و تغییرات در مسیر زندگیتان را شروع کنید.

آجر فشاری

جالب است که بدانید به تازگی در شهر های شوش و سیلک نیز بقایایی از کوره های آجر فشاری پزی مختص به آن زمان کشف شده است که قدمتشان به چهار هزار سال پیش از میلاد مسیح باز می گردد حتی به تازگی در کشف هایی که در کشور هندوستان نیز انجام گرفته است، این کوره های آجر پزی به چشم می خورد و این نشان از قدمت این محصول است که با گذشت هزاران سال همچنان به عنوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین مصالح ساختمانی شناخته می شود و به وفور در پروژه های ساختمانی استفاده می شود.

5-1

آجر سفالی

در اوایل پیدایش آجر سفالی برای ساخت این محصول از موادی مانند خاک رس و کاه استفاده می شده است که پس از مخلوط کردن این دو با استفاده از پا شروع به کوبیدن این مخلوط می کرده اند و در مرحله بعد مخلوط را در قالب های مخصوص می ریختند و در مقابل آفتاب قرار می داند تا خشک شود. اما امروزه هم مواد تشکیل دهنده و هم فرایند تولید آجر تغییر پیدا کرده است و ما شاهد انواع آجر از نظر کیفیت و دوام می باشیم که در امور مختلف استفاده می شوند و جزو اصلی ترین اقلام مصرفی در ساخت و ساز می باشد.

در جهان امروز کشور ها بدون تعامل با یکدیگر پیشرفت نخواهند کرد. به همین دلیل است که صادرات یکی از مهم ترین روش های همین تعامل می باشد و یکی از بزرگ ترین پتانسیل های کشور برای صادرات آجر کف و آجر نسوز نما می باشد. چرا که اصلی ترین ماده به کار رفته در آجر ها خاک می باشد و به دلیل این که سطح وسیعی از کشور ما را بیابان ها تشکیل می دهند.

5-2

آجر آذرخش

در واقع قیمت گذاری آجر آذرخش نیز مانند دیگر محصولات نسبت به کیفیت و کار بردی که دارد، متغیر می باشد چرا که آجر ها دارای انواع مختلفی می باشند که در امور مختلفی کار برد دارند. برای مثال آجر های نما با این که زیبایی بسیاری دارند، اما دوام آجر های ضد زلزله را ندارند. از همین رو شما می توانید انواع آجر لفتون سوراخ دار مختلف را در قیمت های متغیر در بازار مشاهده کنید.

 انتخاب شما باید نسبت به نیازتان باشد، چرا که یک انتخاب اشتباه می تواند بسیار خطر ناک باشد و یا حتی باعث آسیب دیدگی دیگران شود. پس قبل از خرید آجر های کف در ابتدا باید به این موضوع توجه داشته باشید که چه نوع از آجر برای شما و ساختمان مورد نظر و همچنین محل به کار گیری این آجر ها مناسب می باشد.

5-3

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی