ارسال به دیگران پرینت

محمد معتمدی | آهنگ‌محمد معتمدی | آهنگ محمد معتمدی برای تیم ملی

محمد معتمدی قطعه ای برای تیم ملی خواند + جزئیات

این نماهنگ که مرداد ماه امسال به تهیه‌کنندگی انجمن موسیقی ایران تولید شده، احسان افشاری ترانه سرا، علیرضا دریایی آهنگساز و محمد معتمدی به‌عنوان خواننده حضور دارند.

محمد معتمدی قطعه ای برای تیم ملی خواند + جزئیات

پای جان برای ایران» به عنوان هدیه‌ای به تیم ملی ایران و فدراسیون فوتبال، منتشر شد.

به  نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، «تا پای جان برای ایران» عنوان یکی از تازه‌ترین آثار موسیقایی منتشر شده با موضوع حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی است که طی روزهای اخیر از شبکه‌های مختلف تلویزیون پیش روی علاقه مندان قرار گرفته است.

در این نماهنگ که مرداد ماه امسال به تهیه‌کنندگی انجمن موسیقی ایران تولید شده، احسان افشاری ترانه سرا، علیرضا دریایی آهنگساز و محمد معتمدی به‌عنوان خواننده حضور دارند.

انجمن موسیقی ایران در توضیحاتی درباره این قطعه نوشته است:«قطعه «تا پای جان برای ایران» از تولیدات انجمن موسیقی ایران در مرداد ماه امسال، به آهنگسازی آقای علیرضا دریایی، ترانه‌سرایی آقای احسان افشاری و خوانندگی محمد معتمدی، هدیه‌ای به تیم ملی ایران و فدراسیون فوتبال بوده است که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار بر انتشار آن در اولین روز بازی تیم ملی ایران است.

شایان ذکر است تیم تولید این اثر هیچ قرارداد مالی با فدراسیون فوتبال نداشته و تنها در روند تولید آن با انجمن موسیقی ایران همکاری داشته‌اند.

گفتنی است که ۷ آبان ماه غلامحسین زمان‌ آبادی، مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال خبر از خواندن سرود رسمی سرود جمهوری اسلامی ایران توسط محمد معتمدی داد. خبری که فردای همان روز توسط محمد معتمدی تکذیب شد. او اعلام کرد که با هیچ نهاد و ارگانی نه رسمی و نه قراردادی نبوده است. هرچند که این خواننده در انتها خبر از خواندن قطعه‌ای داد: «حدسم این است که قطعه‌ای که چند ماه پیش و قبل از ناآرامی‌ها؛ به همت یکی از دوستان آهنگسازم تولید شده، از میان دیگر آثار تولید شده برای همراهی تیم ملی انتخاب شده است.»

او در انتهای این پیام خود آورد:«اما اقرار می‌کنم، اینکه خواندن برای تیم ملی فوتبال کشورم جرم باشد، مرحله جدیدی از فرایند تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران است که تا امروز قفل بود.»

منبع: خبر آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی