ارسال به دیگران پرینت

پژمان جمشیدی | فیلم بخارست با بازی پژمان جمشیدی

وضعیت اخیر پژمان جمشیدی راهم درگیر کرد | وضعیت فروش فیلم بخارست با بازی پژمان جمشیدی!

فیلم بخارست با بازی پژمان جمشیدی برخلاف آنچه انتظار می رفت در روز اول اکران با فروش ضعیفی همراه بوده‌است.

فیلم بخارست با بازی پژمان جمشیدی

فیلم بخارست با بازی پژمان جمشیدی برخلاف آنچه انتظار می رفت در روز اول اکران با فروش ضعیفی همراه بوده‌است.

فیلم سینمایی «بخارست» به کارگردانی سیدمسعود اطیابی، قرار بود نوزدهم آبان روی پرده سینما برود، اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت ۲۳ آبان روی پرده سینما رفت. فیلمی که با هدف بهبود اوضاع فروش گیشه در سینما اکران شد اما تا اینجای کار فقط ۶۳میلیون تومان فروش را برای گیشه خود ثبت کرد.

رقمی که به نظر می‌رسید قابل قبول باشد اما وقتی از علی سرتیپی مدیر عامل پردیس سینمایی کوروش پرسیدیم که آیا این فروش قابل قبول است اعلام کرد که به هیچ عنوان این رقم قابل پذیرش نیست و بیشتر شبیه یک شوخی است.

میزان فروش فیلم بخارست با بازی پژمان جمشیدی در روز اول را با دو فیلم «دینامیت» و «انفرادی» مقایسه کردیم که اولی در سال۱۴۰۰ اکران شد و در مجموع ۵۸ میلیارد و ۱۷۷ میلیون تومان فروش داشت. فیلم دوم نیز ۷۳ میلیارد و ۲۴۱ میلیون در سال 1401 فروش داشت.

در اولین روز اکران «دینامیت» 22میلیون و 500 هزار تومان و «انفرادی»۳۷۲ میلیون تومان فروش داشت. ممکن است در ظاهر این ارقام بسیار کم باشد اما نباید فراموش کرد که هر دو فیلم در بحرانی‌ترین شرایط سینماها و برای نجات گیشه اکران شدند.

فروش ناموفق بخارست

علی سرتیپی در توضیح بیشتر ناموفق بودن«بخارست» در روز اول اکران می‌گوید: «این میزان از فروش برای اولین روز اکران فیلمی مانند«بخارست» که در روز سه شنبه اکران شده، بسیارفاجعه است، چون در شرایط فعلی سینماها تعطیل است.

فیلم در شرایط عادی و در روز سه شنبه، باید فروشی بیش از یک میلیارد تومان داشته باشد. ۶۳ میلیون تومان برای یک روز در سراسر ایران که اصلا رقمی نیست، این فیلم دست‌کم فقط در سینمای کوروش باید ۱۵۰ میلیون تومان می‌فروخت.اما نفروخت، چون فروش فیلم‌ها در این شرایط بسیار ضعیف شده است.»

او درباره ناموفق بودن «بخارست» در کمک به فروش گیشه سینما گفت: «باتوجه به سابقه فروش فیلم‌های مسعود اطیابی، «بخارست» اکران شد تا به شرایط فعلی فروش سینما کمک کند، اما با این شرایط مواجه شد و نتوانست کمک‌رسان باشد.

به هرحال امیدواریم که در ادامه مسیر این فیلم بتواند به داد سینما برسد، اما فراموش نکنیم که یک فیلم نمی‌تواند معجزه کند.»

منبع: وقت صبح
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی